Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Első házassági évfordulóra...

Első házassági évfordulóra ajándék ötletek?

Figyelt kérdés
Bár decemberben lesz,de olyan hamar itt lesz:-)....valami ötletes dologra gondolnék.Gondoltam egy olyanra hogy az elmúlt hónapokból csináltatok egy naptárt...de nem csináltam minden hónapban fotókat:-)...valami hasonló ötleteket szeretnék.Nem vacsi,meg szexi fehérnemű...
2010. okt. 29. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Ha van egy jó ötleted, akkor készítsd el, ne érdekeljen mások véleménye!
2010. okt. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az ilyen minek válaszol?!Valaki más???Hasznosabb válasszal!
2010. okt. 29. 18:43
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút jó ajándék :)

Az nem baj,ha nem pont abban a hónapban készült,ha adott évszakban az is jó!(arra gondolok,h pl augusztusi hónapra ne téli képet rakj)

2010. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen tárgyi ajándékra gondoltál? Mi nemrég voltunk egy évesek, és kinéztünk egy jó kis fürdőt egy szép városban és elmentünk. Fürödtünk, utána elmentünk egy elegáns étterembe, majd andalogtunk a városban! Az egyik legjobb nap volt az életükben! Nem vettünk egymásnak semmit, inkább erre költöttünk! Nektek is ajánlom!
2010. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia! naptár jó ötlet, nagyon romantikus. Nem baj, ha nem minden hónapban csináltatok fényképet, ahhoz a hónaphoz tegyél rá egy másik fotót kettőtökről. Én nagyon örülnék egy ilyennek. Lehet esetleg egy jó program is ajándék. Más most nekem se jut eszembe.
2010. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

A kérdező kommentje:

Az ilyen minek válaszol?!Valaki más???Hasznosabb válasszal!


Segíteni akart és támogatta az ötleted...minek kell leszólni? Mert ha még ócsárolt volna, vagy valami oltári baromságot ír akkor aláírom, hogy ilyen hangnemben válaszolsz.

Én meg így viszont azt kérdezem tőled: Az ilyen minek kérdez??..

2010. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat!Természetesen ebbe nem tartozik bele az első és utolsó válaszoló:-)!
2010. okt. 29. 19:42
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Jó kis hisztis liba lehetsz, kérdező...


Szerintem semmi kompromittáló vagy bántó nem volt az első hozzászólásban (az utolsóban sem). Gondoltam adok pár ötletet, de egy ilyen stílusú "nőnek" inkább nem...


30F

2010. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tartsd meg az ötleteidet egy ilyen szánalmas p*cstől nem várok semmit:-).
2010. okt. 29. 20:45
 10/13 anonim ***** válasza:

úristen....és te 1 éve házasságban élsz?....:D

hogy bírja a férjed?

2010. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!