Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek külföldön dolgozik a...

Akinek külföldön dolgozik a párja hogyan éltétek meg amikor egy-másfél hónap múlva hazajött, majd pár nap múlva ismét elment?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem Németországban dolgozik a szerelmem. 5 hét után jött haza 4 napra! Hát nagyon kevés volt ez az idő!! Olyan volt mintha álmodtam volna. Mikor visszament az nagyon rossz volt. Olyan szinte, mintha itt sem lett volna. De próbálom magam elfoglalni, hogy gyorsabban teljen az idő! :(
2012. szept. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is Németországban dolgozik a párom,immáron több mint egy éve.Kb olyan intervallumban jár haza ahogy te irod. Van mikor tovább marad,van mikor 4 napig... na az nagyon gáz... Nem tagadom,rosszul viselem nagyon,főleg hogy teljesen egyedül maradok a kislányunkkal.A napok kinkeservesen telnek ... Remélem nem tart már sokáig ez az életmód,ha minden jól megy hamarosan kiköltözünk mi is ;).
2012. szept. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én férjem is Németországban dolgozik. 4 hét után 1 hét itthon. Persze van hogy a 4 hétből 5-6 vagy 7 hét is lesz, de mindig csak egy hétre jön utána haza. Hogy hogy bírjuk? Nagyon nehezen. Ha nem lenne a skype, nem tudom hogy bírnánk. Ő is már több mint egy éve csinálja, de minden periódus más és más. Van hogy hamar elmegy a négy hét, de van hogy félévnek is tűnik. Az egy hét itthon meg nagyon kevés. A legrosszabb az, hogy van egy 2 éves kisfiunk, és rengeteget szokta keresni az édesapját az első napokban, miután visszamegy. Ezért nekem is nehezebb lelkileg. Pláne hogy a kistesóval is félúton vagyunk. Számomra az az igazán elkeserítő, hogy külföldre kell menni dolgozni ahhoz hogy tisztességesen meg tudjon élni az ember. (és hozzáteszem hogy nem nagy lábon, csak egy átlagszínvonalon) Jövőre miután megszületett a második gyermekünk mi szeretnénk kiköltözni, úgy mégis legalább együtt lehetnénk!

Csak azt tudom mondani, hogy kitartást!!!!

2012. szept. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én barátom jelenleg Skóciában van...hát mi ne mondja nem épp jó helyzet. junius közepe óta egyszer volt itthon 3 napra. Szegénynek majdnem haza se volt értelme jönni olyan gyorsan elment az idő és az utazás meg nagyon hosszú még repülővel is. Én próbálok meg ezért többet kijárni hozzá. Jövőre én is szeretnék kiköltözni vele, de valahova nyugat Németországba vagy Hollandiába. Idén még itt a suli azt nem akarom félbehagyni utána meg megpróbálom levelezőn a többit. De ez így nehéz már lassan 2 éve így csináljuk szeretnénk már mi is összeköltözni. Az időtöket amit külön töltötök a lehető legjobban próbljátok meg kitölteni, amikor meg együtt vagytok azok a napok mindig gyorsan elmennek, még akkor is, ha 2 hétre jön haza.
2012. okt. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!