Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés
Annyira féltékeny vagyok hogy szinte 2naponta azt álmodom hogy barátnőm megcsal.... És mindig kérdőre vonom, hogy biztos így van.. Elég kellemetlen..
2011. jan. 23. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ezek szerint nem bízol benne...ezt magaban kell elrendezni...én is nagyon féltékeny tipus voltam, de elgondolkodtam hogy nem jó az se ha nagyon magamhoz szoritom meg az se ha nagyon elengedem...kell egy aranyközép út...a barátnődnek is kell egy kis magén szféra..próbálj meg bizni benne és hidd el boldogabb leszel :) tapasztalat :)
2011. jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bízz benne. Az örökös, alaptalan féltékenység szakításhoz fog vezetni, erre készülj fel, egy nő sem bírja ezt sokáig elviselni.
2011. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mielőtt megkérdezed ismét, gondolj arra, hogy a barátnőd kérdezi meg tőled ugyanezt. még a gondolat is arcpirító, hogy esetleg megcsaltad, ugye? ezen elgondolkozva ne kérdezd meg, hogy megcsalt-e, különben nem is lenne veled, ha lehetne mással is. gondolj ezekre! :)
2011. jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez előbb-utóbb a kapcsolat rovására fog menni.

Most gondold el, hogy veled csinálja valaki ugyanezt. Az örökös gyanusítgatás, faggatás, kiborítja az embert. Remélhetőleg, nem nézed a telefonját, és az e-mail-jeit a tudta nélkül...

Szorítsd össze a fogad, vágj jó pofit hozzá, és ne faggasd.

Ha úgy érzed, ülj le vele, és mondd el neki, hogy mit érzel és miért. Egyezzetek meg abban, ha a másiknak elege van a kapcsolatból, időben szól a másiknak, és nem csapjátok be egymást.

Ennél többet nem tudsz tenni. Esetleg tönkre tenni ezt a kapcsolatot, ha nem bírkózol meg a féltékenykedéseddel.


Üdv!

2011. jan. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, de próbáltam már legyőzni ezt az érzést, nagyon sokszor megbeszéltem már vele azt is hogy hogyha nem az igazi már és lenne valaki más vagy valami akkor időben szóljunk egymásnak. De egyszerűen nem tudom legyűrni ezt az érzést, és nekem is kellemetlen dolog nem gyengén....
2011. jan. 23. 14:30
 6/12 anonim ***** válasza:

Akkor pszichológus...

Vagy megbírkózol vele egyedül, vagy segítséggel, de ez előbb-utóbb megmérgezi a kapcsolatot. Tudod ki viselné el, ha folyton gyanusítgatnák ok nélkül, és mindig védekeznem kellene (úgy, hogy nem tettem semmi rosszat).

Tessék magad megacélozni, és segítséget kérni, ha muszáj. Nem szégyen ez.


Üdv!

2011. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok mint te csak én a barátomban nem tudok bízni.:/

Én is gyakran álmodtam,hogy megcsal pedig eléggé hűséges típus.Ha egy csajjal beszélget már kiverem a hisztit és sajnálom szegényt,hogy hogy bírja velem. :SS

Neked van okod féltékenykedni?Sok fiú ismerőse van?

Csalta már meg barátját,esetleg téged csaltak már meg?

2011. jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem csalta meg még barátját, nem is volt neki olyan sok egyébként. Már több, mint 3 éve vagyunk együtt. Tudtommal engem még nem csaltak meg
2011. jan. 23. 14:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Eddig is ilyen féltékeny voltál vagy csak mostanában jelentkezett ez?Megváltozott a viselkedése?
2011. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen meg, távkapcsolatban élünk, de nem vagyunk annyira messze egymástól de míg itt tanult addig nem voltam olyan féltékeny de mostmár egye jobban az vagyok. mostanában sokszor van az hogy megbeszéljük hogy lejön és az utolsó pillanatban visszamondja, mert rosszul van stb... Az is baj hogy én úgy érzem hogy mindent megteszek annak érdekében hogy neki jó legyen, minden téren. Viszon én nem érzem azt hogy ezt viszonoozná.... És ezt is naogyn sokszor átbeszéltük már
2011. jan. 23. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!