Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyek féltékeny? olyanra aki úgyis összejön akárkivel

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 19:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
te vagy az Károly?
2012. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ha féltékeny vagy, valójában magadat félted a sérüléstől. Az illető szabad, és nem sajátíthatod ki!
2012. szept. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

:D Károly? Károly is féltékeny természet?

Lány vagyok..

2012. szept. 25. 19:33
 4/26 TOMAtm ***** válasza:
a féltékeny szó a féltésből ered,miért félted?a tiéd,hozzád tartozik az illető?ha igen akkor te légy olyan akit félteni kell,ha nem akkor meg mire fel vagy féltékeny.
2012. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Hát, ha eleve így állsz hozzá, akkor kár együtt lennetek.
2012. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

elvégre igaz, csak akkor nem úgy kellett volna egykét dolgot tennie mint ahogyan tett.

Kb most is megy majd valakit megdugni, leejtve azt hogy mit érzek.

2012. szept. 25. 19:34
 7/26 anonim ***** válasza:

Miért vagy ennyire féltékeny?

Külömben nembaj csak azt is elmondhatnád hogy miért aggódsz annyira a párodért.F

2012. szept. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Hát azért mert saját élete van neki
2012. szept. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem voltunk együtt, csak olyan jó érzés lett volna ha tényleg érdekeltem volna, és törödött volna velem, és velem foglalkozott volna.Dehogy kicsi érzelem sincs benne csak állandóan a dugás
2012. szept. 25. 19:36
 10/26 A kérdező kommentje:
Jó ez elég öszetett, de ha velem akar szexelni, én undoritónak tartom hogy mindig lefektet mást, ezért lett kb egészségügyi bajom most...de nem is érdekli, és jófiúnak állitja be magát, nagyon bánom hogy foglalkoztam vele
2012. szept. 25. 19:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!