Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon karakán nőhöz milyen...

Nagyon karakán nőhöz milyen férfi illene?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Alapvetően nyugodt. Nem feltétlen papucsra meg tutyimutyira gondolok itt. Hanem olyanra, akit nehezen lehet kihozni a béketűréséből, viszont ha tényleg túl sok a nő, akkor helyre tudja rakni intelligensen és határozottan.
2012. szept. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A papucs és a tutyimutyi alapból nem vonz.
2012. szept. 27. 10:20
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló.Legfeljebb állandóan megy közöttük a hatalmi harc,de hát nem olyan rossz az.Olyan férfi illik hozzá,aki elismeri a nőt és nem akarja lenyomni,de ő sem hagyja magát papuccsá tenni.
2012. szept. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Karakán nőnek tartom magam. A párom gyakorlatilag olyan, amit az első válaszoló leírt. Nem papucs, de a végtelenségig türelmes. Szeretem, el nem hagynám senkiért, de azért kíváncsi lennék magamra egy hasonló habitusú ember mellett.
2012. szept. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodt, türelmes, de határozott, egészséges önértékeléssel rendelkező.

Vagy hasonlóan karakán, mint ő maga.

2012. szept. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
én karakán nő létemre ugyanolyan típusú párt választottam magamnak, nos hát semmiben sem tudtunk dűlőre jutni, én sem engedtem és ő sem és hát mindenki ment a maga útján, olyan is volt, hogy elmentünk fesztiválozni, ő meg el volt magával, saját barátokkal én meg az enyémekkel. Együtt éltünk és ha nem költöztünk volna össze az első 4 hónap után vége lett volna a kapcsolatnak, így kitartott 3 évig és a vége az lett, hogy azt kaptam, hogy ő nem gondolta komolyan a 3 évet. 22 L
2012. szept. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen probléma, hogy a nagyon karakán gyakran csak akaratos, hisztis embert takar. Ha a valódi értelmét nézzük, ahhoz ugyanolyan. Ott ugyanis nem a vélemények ütköztetése és a másik legyőzése a tét, hanem, hogy minden flottul, gördülékenyen legyen megoldva. Mindent az old meg aki az adott témában jártas.
2012. szept. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

Karakán nőként én is azt mondom, hogy határozott, stabil önértékeléssel rendelkező férfi való hozzám, aki képes irányítani, nem hozza ki belőlem, hogy én akarjam átvenni az irányítást (sajnos egy tutyimutyi pasi előbb-utóbb ezt hozza ki belőlem, de úgy, hogy én magam is utálom ezt a szerepet, menekülök az ilyen szituációkból).

Szóval legyen határozott, magabiztos, de közben türelmes, őszinte, elfogadó - tudjunk mindent megbeszélni! Számomra a legfontosabb a kapcsolatban a kommunikáció, hogy ne söpörjük szőnyeg alá az esetleges problémákat, hanem tudjunk beszélni róluk értelmesen.

2012. szept. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan férfi, akinek van egészséges önbizalma, és nem sértődik meg, ha az imádott nője odaszól valami csípőset! Még jó az is, ha hasonlóan a férfi is karakán, viszont a nőnek is van egészséges önbizalma, humora.
2012. szept. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

nyugodt, magabiztos, határozott. elég karakán, szókimondó lány vagyok, a párom ilyen, és nagyon jól kiegészítjük egymást.

persze vannak viták, néha balhék, de ez kell ahhoz, hogy át tudjunk lendülni a konfliktusokon. ha csak elnyomnám magamban, akkor nem működne.

2012. szept. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!