Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyissuk fel a bátyám...

Hogyan nyissuk fel a bátyám szemét?

Figyelt kérdés

Tudom, semmi közöm hozzá, hogy mit csinál de mégis a testvérem és nem akarom, hogy elcsessze a saját életét. Kamaszkora óta benne van ebbe az "utáljunk mindenkit aki nem fehér, éljen Hitler"-es dologban, azt hittük hogy majd kinövi úgy mint a haverjai nagy része de még sehol semmi, pedig alapból egy szeretni való, kedves ember. Volt egyszer egy komolyabb kapcsolata de a csaj megunta ezt a gyűlölködést és szakított vele. A bátyámat ez nagyon megviselte ezért iszogatott, aztán a rendőrségről telefonáltak, hogy megvert valakit. Börtön lett belőle, azóta már kijött de ott sem változott meg. Anyukámmal gyakran beszéljük, hogy valahogy tudatni kellene vele hogy ezzel nem ér el semmit de ha felhozzuk neki ezt a témát akkor feszült lesz és elkezd veszekedni. Amúgy különösebb oka nincs erre az egészre. Régebben nekem is bejött ez a stílus, a barátom is skinhead volt de mindketten rájöttünk, hogy semmi értelme. Szerintetek meg fog változni? Hallottam már olyanról, hogy valaki 40 évesen is ilyen. Valamivel lehetne rá hatni?

25/F

20/L


2012. szept. 27. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Akkor kellett volna valakinek megnevelni, mikor gyerek volt még, és tanítható, mert így felnőtt fejjel már kevés ember képes belátni a hibáját, és változtatni.

Én szerintem veszett ügy. Főleg ha igazából te is egyet értesz vele, csak éppen nem mész el verekedni.

2012. szept. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Talan a szerelem, az en apukam - nagyim meselte -, hogy nagyon rossz volt ivott verekedett nem dolgozot mindet csinalt ami rossz. 32 eves volt amikor anyut megismerte es most en el sem hiszem hogy en apukam, aki ilyen szigoru mindennap dolgozik, segit szoval, hogy regen ilyen volt..

16L

2012. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmit....

Majd elmúlik a dühe ha nem nyaggatjátok ezzel. Nem lehet valakire ráerőltetni hogy szeresse az etnikumokat. Különösen ha még ült is.. Gondolom ott még több oka volt hogy megutálja őket ,mert teli van velük a börtön.

Majd elmúlik a haragja ahogy telik az idő. De mivel ti meg még ráeröltetitek így még jobban felszítjátok benne a dühöt! Mert hát a csajádja is ellene van...

Én se komálom amúgy a többi fajta embert.. Van pár akivel nincs gondom de a többi az kritikán aluli. Nem várja itthon el senki hogy szeressem őket és szent a béke.

2012. szept. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erről nekem az Amerikai História X jutott eszembe.
2012. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egy eszmébe belebuzdult, abból kiszedni, meggyőzni nem lehet. Általában olyanok tömörülnek ilyen közösségekhez, akiknek problémájuk van a morál , erkölcs, etikával. Így született. Erőszak és ököljog. Hatni ilyen emberre? amikor már az erőszak miatt megjárta a börtönt? Aligha
2012. szept. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!