Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő (a helyes), ha...

Guc24 kérdése:

Mi a teendő (a helyes), ha valaki párja évek óta nem dolgozik és nem is töri magát, hogy megváltozzon a helyzet? Meddig várjak?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar, én dolgozom szerencsére. Kapcsolatban vagyunk de nem élünk együtt. Szeretem de hogyan alapozzak így rá?

Valakinek okos ötlete?


2012. szept. 27. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy ne alapozz rá.
2012. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Durva leszek: shogy!

Ha eddig nem dolgozott ezutan sem fog mert mindig eltartotta valaki es eleg neki ami van. Tehat minden ugy marad ahogy eddig az elete vegeig.

En 3 evet eltem egy munkakerulovel. Ha volt is munkaja nem volt kepes megtartani mert ot mindig valaki csak bantja, meg semmi sem jo ilyen-olyan kifogasok. eloszor hittem neki aztan feltunk a "rendszeru" tortenesek folyamata.

Az osszes sporolt penzem rament...

2012. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Sehogy. Ott kell az ilyet hagyni a francba.
2012. szept. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Akinek nyűg az hogy pénzt vigyen haza a saját ill. társa érdekében, az nem érdemel senkit sem

Hagyd ott a francba ebben a romló világban, mindkét félnek dolgoznia kell sajnos hogy normálisan tudjanak élni


Ez nem Amerika meg Ausztria hogy vízfejű munkanélküli férjnek cipeli haza a feleség az enni/inni valót

20/F

2012. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na jol le lettunk pontozva...bizonyara az unatkozo beteges munkakerulok altal....
2012. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De az tény és mindenki tudja h kevés a munkahely. Ezt nem csak a barátom védelmében mondom.
2012. szept. 29. 12:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Indokok és kifogások mindig vannak. Nálunk már 10 éve, de szerencsére anyagi gondjaink így sincsenek. Viszont egyre mostanra már eléggé zavar a helyzet.

Én vagyok a nő - a félreértések elkerülése végett. :-)

2012. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ronai válasza:

A vagyonom ment rá, de szabadulni nem tudok.Mennék de annyira hozzávagyok kötve (3 db hitel meg 2gyerek)hogy én dolgozom én főzök, takarítok tanulok a kölkökkel szedem az őszi leveleket most karácsony táján eddig nem volt időm rá, mivel 10 órákat dologzom naponta ja és tanulok is mert gondolnom kell banyakoromra is iskolába járok...A vicc az hogy kerestem neki munkát és a vége az lett hogy 2 hónap próbaidő után 50000 ft al adós lett a munkaadójának amit nekem kéne megfizetnem.

Rövid leszek: HAGYD OTT!!!

ez a válaszom.ha maradsz akkor meg ne kérdezz és ne rágódj hanem szolgáld!Alázattal.LEhet hogy ez a sorsod?!

2012. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!