Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit a helyes?! Iszonyato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit a helyes?! Iszonyatosan idegesít a helyzet!

Figyelt kérdés

Szóval.. Van egy nagyon jól működő kapcsolatom, már 10 hónapja, nagyon szeretjük egymást, DE van egy lány, akit a fősulin ismert meg, egy közös órájuk van. Barátom semmit sem akar tőle, még Facebook-on egy csomó kommentet és üzentetet ír a lány barátom falára.. ebből nekem úgy tűnik hogy nagyon jókat elbeszélgetnek, vagy a lány van nagyon rákattanva a barátomra.

Meg kell bíznom a barátomban, és bízom is benne, tudom ha késztetést érezne akármire inkább megszakítaná vele a kapcsolatot, mint hogy a kettőnk viszonyát próbára tegye, de nagyon idegesít a tudat, hogy egy lány hajt a barátomra.

Világ életemben utáltam az ilyen fajta lányokat, akik úgy hajtanak egy pasira, hogy tudják van valakijük.. Hogy képesek lennének tönkretenni egy remekül működő kapcsolatot.. és pont kifogtam egy ilyet.


Le akarom ezt magamban rendezni.. kiűzni magamból a "féltékenységet".


2012. jan. 2. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd el a csajt egy kávéra vagy valamire és beszéld meg vele, hogy mit is akar a barátodtól.
2012. jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha te középsulis vagy,és a barátod most szeptemberbe ment fősulira,nem sok jövőt jósolok nektek.:(

Én is,és egy másik ismerősöm is ilyen helyzetben volt,és október közepén mindkettőnk kapcsolatának vége...

Amit egy rámenős ribanc akar,azt megszerzi.A legjobba,mit tehetsz,és ezzel igenis tovább fog működni a kapcsolatotok (!!),hogy nem mutatsz semmiféle féltékenységet!Én pl. mindig őszinte beszélgetést folytattam az exemmel,hogy na és,van helyes lány a szakodon?V ilyenek.Érted?:)

2012. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tedd boldoggá a barátod és veled akar majd maradni. Közöld vele, hogy nem tetszik neked, hogy a csaj írjál neki, nem tudod miért de sértőnek érzed, mintha ő nem venné figyelembe, hogy a barátodnak te vagy a barátnője. Ezzel elkerülted a gyanusítgatást és a barátod ha szeret, akkor megérti és tesz ellene (leállítja a csajt).

Garancia nincs.


Másik megoldás, amit barátomék csináltak: leszedték magukat facebookról. Mondjuk a fiatalok rengeteget használják, úgyhogy nem biztos, hogy ebbe belemenne.

2012. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu, szerintem már mindenki átélt hasonlót... Beszéltél már a barátoddal erről? Nem kell letámadni egyből, hogy "én átlátok azon a hülye rib*ncon, nem igaz, hogy te nem veszed észre mit akar tőled" és hasonlók. :) Mondd el neki, hogy zavar téged valamilyen szinten ez a helyzet, mert félted a kapcsolatotokat, és fordított helyzetben te is megtennéd érte azt, hogy az 'idegesítő személlyel' a minimálisra csökkented a kapcsolatot. A lánnyal nem hiszem, hogy lenne értelme beszélned, úgyis letagadná.
2012. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!