Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyes, ha azt mondom neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes, ha azt mondom neki, hogy keressen meg ha rendeződött a helyzet?

Figyelt kérdés
3 és fél éve jöttem össze életem első szerelmével,fél éve szakítottunk végleg, előtte is többször már szakítottunk,mindig a szülei miatt,nem tudnak elfogadni.Azóta már másodszorra ment ki németbe az apjával,újra elkezdtünk beszélgetni,de mondtam neki,hogy csak akkor gondolhatunk a kibékülésre ha külön költözik a szüleitől,mert nekem az nem működik amit előtte volt:-velem volt és az anyja felhívta,hogy ha nem megy haza akkor az apja kidobja a tesóit és az anyját(kénytelen volt hazamenni)-velem volt és az apja felhívta hogy menyjen haza azonnal mert cirkusz lesz(hazament,megértem,idegbeteg az apja).Szóval nekem ez így nem volt jó. Azt mondta külön költözik albérletbe mert szeret,lassan családot szeretne velem, már 21éves lesz és most van pénze lépni,de a szülei most is folyamatosan bekavarnak..kitalálták,hogy egy pasinak sms-eket írok,a volt barátom odament ahhoz a csávóhoz akivel "összekomplikáltak",és ő is elmondta,hogy nem igaz,még a telefonját is mutogatta neki..rosszul esik,sosem csaltam meg,és unom ezeket a felesleges cirkuszokat.Helyes,ha azt mondom neki,hogy keressen meg ha már külön költözött? 19/L
2012. jún. 17. 20:41
 1/1 anonim válasza:
19/F vagyok és azt mondom,hogy egy férfi legyen férfi,ne anyuci kis kedvence.Akkor gyere vele ismét össze,ha teljesen eltud szakadni a szüleitől.Ne Te menj idegileg tönkre.
2012. jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!