Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek szólni itthon hogy...

Nem merek szólni itthon hogy orvoshoz kell mennem, mert megijednek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több mint 2 hónapja iszonyat fáj a combom. Egy nehezebb sújt vonszoltam, rosszul léptem és azóta. Alapvetően nem fáj csak ha hirtelen megmozdulok, ülésnél, fekvésnél el kell találni hogy ne fájjon. Sétálásnál az első pár lépés fáj, de aztán bejáródik. De gyakran fáj....Már el szeretnék menni orvoshoz vele mert 2 hónap sok idő, de ha ezt elmondom kétségbe esnek hogy "Műteni kell, jaj mi lesz veled"...
2012. szept. 27. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Miért nem tudsz egyedül elmenni?
2012. szept. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem az hogy nem tudok elmenni, hanem el akarnám itthon mondani hogy hová megyek, meg hogy tudjanak róla mi a helyzet. Igaz panaszkodom már jó ideje hogy fájdogál, de azt mondják "Egyél gyümölcsöt, fuss, mozogj, hogy bejáródjon. Minden reggel menj ki futni" De nem is esik jól a mozgás, meg így is bicajjal közlekedem sokszor, lehet emiatt sem gyógyul....
2012. szept. 27. 22:43
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Neked azkéne mint nekem hogy a nap 24órájából 20at legalább otthon vagy

20/F

2012. szept. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogod magad és elmész orvoshoz.Lehet csak becsípődött egy ideg az sokáig tud fájni.Csak addig fognak aggódni még haza nem érsz utána megnyugodnak majd!
2012. szept. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért kell szólni? Menj.
2012. szept. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben, ha feltűnésmentesen megtehető, simán elmennék orvoshoz. Aztán a folytatás már attól függ, hogy mit mond a doki.

De szerintem nem fognak annyira meglepődni rajta - még akkor sem, ha rosszallják. :)

Úgyhogy én a saját érdekemben így is úgy is elmennék.

2012. szept. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
akkor meg lesznek ijedve. hatalmas tragedia
2012. szept. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

1. Elmégy orvoshoz - ehhez nem kell sem engedély, se nem kell bejelenteni.

2. Ha az orvos azt mondja, hogy komolyabb kezelés szükséges, akkor AZT bejelented, ha megijednek, vagy sopánkodnak, az szivük joga.

3. Ha ezt nem akarod, akkor számolhatsz azzal, hogy a legrosszabb esetben éeted végéig rokkant lehetsz - de MOST nem lesz senki meglepödve. Hogy késöbb ki tart el téged, az más kérdés - szerintem AKKOR lesz csak igazán nagy kétségbeesés, ha kiderül, hogy a gyerek rokkant és munkaképtelen.

2012. szept. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!