Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érted már el a boldogságod...

Érted már el a boldogságod hosszú, tekervényes, küzdelmes úton?

Figyelt kérdés

Hogyan? Tudom, sokan nehezen engedik el a másikat, de vannak, akik évekig küzdenek, várnak, harcolnak - tudják, hogy összetartoznak, és előbb-utóbb együtt lesznek. Meghallgatva mások véleményét, miközben hisznek abban, amit legbelül a saját kis hangjuk mond.

Így gondolok én most egy férfira. Útközben talán lesznek mások is (most nem vagyunk együtt), de nem tudom kizárni, hogy újra együtt. Úgy igazán. Csak regényekben van ilyen? Azokat olvasva mindig romantikus a küzdelmes út, de a való életben sokkal nehezebb. Hiszen nem lapozhatunk a könyv végére.


2012. szept. 13. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az hogy miért nem vagytok együtt?Azért mert messze laktok egymástól vagy azért mert a pasi nem akar téged?Mert ha nem akar téged akkor olyan hajó után ne fuss ami bem vesz fel..én ezt tettem 3 évig egy nő miatt!Meg is lett az eredménye,olyan utáb fuss aki akarja és ő is megteszi ezt érted,pl ha mondjuk nagy köztetek a távolság de idővvel megoldódik.Így szttori hiányában és ismerete nélkül nhéz tanácsot adni.
2012. szept. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Első! Teljesen igazad van, de azért nem ennyire egyszerű a történet. Én 8 évig, 8 hosszú évig vágyakoztam az első szerelmemre. Hiába. És hiába mndták, hogy ne fussak olyan szekér után, ami nem vesz fel. Kérdező a fogalmazásából ítélve olyan álomvilágban él, mint amilyenben én éltem annak idején. Jól rá is b.sztam. Hittem, hogy ekkora szerelem nem lehet értelmetlen, nem lehet hiábavaló, nekem Ő a másik felem, életem értelme, ecetera és ezt halálosan komolyan gondoltam. Sok és hosszú év ment el a fiatalságomból. Hála Istennek jött a férjem és megmentett, különben a mai napig arról álmodoznék, hogy egyszer úgyis elvesz feleségül...
2012. szept. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem is tanácsot kértem, hanem igazából olyanok történetét, akik ezen átmentek. Nem olyanra, mint a tiéd.
2012. szept. 13. 13:26
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Akkor élj továbbra is álomvilágban!
2012. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én átmentem egy ilyenen de nincs hepiend. Az a helyzet, hogy mi összejöttünk anno és borzalmasan elkezdtük a másikat szeretni. Éveken keresztül nem voltak bajok, semmi probléma, mindkettőnknek az első olyan kapcsolata amiben úgy éreztük, hogy végre megtaláltuk akit kerestünk. Teltek az évek és egyszer csak elkezdtek jönni a gondok, problémák, veszekedések és hosszú hónapok után elhagytuk egymást. Elváltak útjaink. Emlékszem akkor az utolsó beszélgetésünkkor mielőtt elengedte volna a kezemet sírva mondta, ne adjam fel, talán egyszer újra együtt leszünk, hisz meglehet egymásnak teremtett az ég. Nem hallottunk egymásról sok időn át, de egyszer megcsörrent a telefonom, hogy nem bírja tovább, szeretne találkozni. Talán egy év telhetett el. Újra összejöttünk és még hittünk is az ilyen tündérmesékben, hisz biztos nekünk együtt kell lennünk, aztán persze megint jöttek a gondok. Veszekedések, kiabálások, sírások, majd ki kellett mondani a végszót. A végszó után persze néha egyikünk felhívta a másikat, szinte állandóan arra jutottunk, hogy nem értjük az egészet, mert imádjuk a másikat, mégsem tartozunk össze, hisz ha összetartoznánk nem lennének ekkora nézeteltérések. Csak azt tudtuk, hogy szeretjük a másikat. Megint jöttek a dolgok, hogy ne engedjük végleg a másikat, mert ki tudja mi lesz később. Aztán egyszer elegem lett. Beszélünk néha, persze most is el kellett telnie jó sok hónapnak, hogy beszélni tudjunk, ő néha felhozza, hogy talán most újra, utoljára, de én már nem hiszek ezekben a dolgokban. Ha együtt kell lennünk akkor együtt lennénk, nem pedig külön. És nem lett volna anno a rengeteg jó után annyi sok rossz emlék az egésszel kapcsolatban. Szétmentünk mert szét kellett mennünk és csak bekavartunk, hogy újra megpróbáltuk. Tudom, hogy ő szeretné még, én is érzem, hogy szeretném őt, de nem lenne már értelme, el kell engedni a múltat. Zárd le te is, csak az éveidet vesztegeted, ha ilyen dolgokban hiszel. Logikusan átgondolva semmi értelme sincs...


24L

2012. szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
a valóságban ilyen nincs. ma már nincs az hogy 'a szüleim nem engedik hogy összeházasodjunk', nincs az hogy kimegy külföldre a világháborúba és majd egyszer hazatér. Aki akar valamit az eléri, ilyen egyszerű, főleg egy kapcsolatban. Ahol mindkét fél akarja ott nincs akadály, a többi csak kifogás. Túl sok regényt olvastál, nézz körül kicsit az életben is. Ha a regény olyan lenne mint a valóság, felesleges lenne megírni.
2012. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én 1 évig voltam külön attól akit a legjobban szerettem, és leírva talán nem tűnik soknak, de az idő nagyon lassan telt...A mi történetünk nagyon hosszú, tekervényes és küzdelmes.Mindenki lebeszélt róla, sőt már-már kezdtem lassan elfogadni a sorsomat, hogy nem lehetek azzal együtt akiért mindent feladnék...azt mutattam kifele hogy nem érdekel, de legbelül tudtam hogy ez nem igaz.

1 év után újra folytatodott mindent ahol abba hagytuk...vagyis ahol abba kellett hagynunk.

Ma már boldog férj és feleség vagyunk!

Én úgy éltem és élem meg az egészet mintha egy regény lenne az életünk!!!:-)


Nem tudhatjuk hogy mi áll a te történeted hátterében, de ha mindketten szeretitek egymást akkor talán tényleg egyszer egymáséi lesztek örökre!!!

2012. szept. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7 vagyok

talán sokan mondják hogy ez egy álomvilág...és ilyen csak a regényekben vagy és filmekben...És ha elmesélném a sztorimat akkor valószínű sokan mondanák hogy ilyen csak regényekben van..


Igen valóban nagyon ritka az ilyen történet, és néha tényleg el kell tudni engedni a másikat..de vannak kivételek...kevés..de van!

2012. szept. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
En a boldogtalanságot értem el, ilyen uton!
2012. szept. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#7 - elmeséled?
2012. szept. 13. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!