Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 37 éves vagyok, anyámmal élek...

37 éves vagyok, anyámmal élek és segédmunkásként dolgozom. Szánalmas vagyok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 10:40
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:
férfi vagyok
2012. szept. 24. 10:41
 2/50 anonim ***** válasza:
96%

mihez képest?

akarsz változni? boldog vagy? jó ember?

ezek a komolyabb kérdések

2012. szept. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
80%
Nem,a mai világban örülj ,hogy van munkád és van hol laknod.
2012. szept. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Nem vagyok boldog a fent említett tények miatt
2012. szept. 24. 10:43
 5/50 anonim ***** válasza:
63%
Mert a társadalomnak és nem önmagadnak szeretnél megfelelni. Ha elfogadod ezt a tényt, ami cseppet se szégyen, akkor talán párkapcsolatra is találhatsz.
2012. szept. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
Barátnőt nem találok magamnak, talán ez is közrejátszik (szerintem biztosan)
2012. szept. 24. 10:46
 7/50 anonim ***** válasza:
75%
Babettával jársz és van egy macskád? Mondogasd hogy easyrider.
2012. szept. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
63%
egyáltalán nem szégyen!
2012. szept. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
96%

5. vagyok:


Nagyon sok ilyen ismerősöm van, akik azt tudják elmondani magukról amit te. Folyamatosan sírnak, hogy nem találnak barátnőt. De könyörgöm nem is akarnak. A munkásruha és a melegítő a legjobb barátjuk. Folyamatosan szutykosak. Ne érts félre irodai munkát végzek egy kőműves cégnél. Szóval tökéletesen tisztában vagyok azzal, hogy ez nem tiszta munka. Koszosak és izzadtak az emberek. Ez teljesen természetes. De az egyik fele a munkaidő végén hazamegy letusol és beleveti magát tiszta ruhába a társaságba a másik felem meg sört szorongatva a kezébe szutykosan a kocsmát keresi fel. Ki lehet találni, hogy kik azok, akiknek sikerül párt találni.

2012. szept. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
34%
Hát nem szánalmas csak furcsa hogy tenni meg nem teszel érte..miért nem teszel azért hogy ne anyukáddal lakjál??És miért nem próbálsz meg a szakmádban elhelyzkedni?Vagy ha nincs akkor csinálj meg egy tanfolyamot..azért mert valaki segédmunkás az nem zárja ki azt hogy barátnője legyen neki...szóval ez mind hozzá állás kérdése.Bár tény és való és ezt bevallom neked őszintén,hogy ha ezt egy csaj vagy nő meghallja hogy anyukáddal élsz 37 évessen z nem biztos hogy olyan jó pont a szemükben.A segédmunkával viszont nincs gond,mert legalább van munkád.Menjél el albérletben vagy próbálj meg venni egy saját lakást..
2012. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!