Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek van olyan családtagotok...

Nektek van olyan családtagotok, vagy ismerősötök, aki nagyon önző?

Figyelt kérdés
Hogy károsított meg titeket?

2012. szept. 28. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
engem leginkább érzelmekbe, egy plátói szerelmem , ő egoista volt, és csak magát volt képes szeretni,a céljaiért, az előbbre jutásért képes átgázolni mindenkin, és nem tudott engem értékelni de tudom hogy visszafogja ő ezt még kapni, fog ő még sírni utánam, amikor x év múlva egyedül lesz egy nagy házbvan, rahedli pénzzel, de senki nem lesz, akihez szóljon. Remélhetőleg nekem addigra már lesz egy szerető férjem és gyerekeim és majd csa moslygok rajta, hogy bezzeg akkor nem kellettem neked
2012. szept. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vagy a másik a nagybátyám, pár forintot sajnál a telefonszámlából hogy esetleg visszahívjon minket
2012. szept. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lelkileg
2012. szept. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vagyok önző, de eszem ágában sincs megkárosítani senkit :S

Abban nyilvánul meg, hogy önző vagyok, hogy lépdelek előre és fel. Egészséges önzőségre szerintem szükségünk van, mert különben soha semmit nem érünk el az életben. És elsősorban mindig azt kell megnézni, ami nekünk jó.

Bármikor segítek másokon, szeretem az embereket, de csak akkor, ha ez saját magamat nem károsítom meg. Szóval ha van 80 000 Ft fizetésem, akkor abból nem adok kölcsön 2 hónapra 79-et. És utálom, amikor valaki hazudozik, ennél a példánál maradva soha nem fizeti vissza a kölcsönt, mondván "neked van", vagy "még nem".


Szóval nem tudom erre gondoltál-e, de én egy percig nem gondolom, hogy ez probléma.

2012. szept. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Apám.

Alkoholista, és nem hajlandó lemondani a piáról, cigiről, még akkor sem, ha a számlákat nem tudjuk befizetni, kaját nem tudunk venni.

Ebben a hónapban nem volt fizetése, mert elhagyta részegen, így az eldugott pénzemből tengődtünk (minden hónapban lead 20 ezret, abból vásárolok otthonra). De mindennap be tudott rúgni...

2012. szept. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4 Ebben igazat adok,kell egy kis egészséges önzőség,mert különben mindenki átgázol az emberen és nem viszi semmire.Azt hiszem,ezt nekem meg kell tanulnom,mert engem úgy neveltek,hogy mindig másokat helyezzek magam elé.Pl ha valakivel problémám volt,mindenkinek az volt rá a válasza,hogy nemcsak te vagy az egyetlen ember a Földön!Így nőttem fel,ma is ez megy a családomban,de már szerencsére van olyan ember,nem is egy,aki értékel és nem akarja,hogy mindig utolsó legyek.


5 Nem is értem,hogy egy ilyennek minek család.

2012. szept. 29. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!