Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősötök, családt...

Van olyan ismerősötök, családtagotok, aki "belebolondult" az ezotériába? Megkérdezhetem, hogyan, mi történt vele?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 21:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
végül elég xp-t gyűjtöttek a közös raidel és szintet léptek a következő dimenzióba
2012. jan. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miért te így érzel? Vagy mivan? Ha leírod pontosabban tudok tanácsot mondani
2012. jan. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Tom Benko ***** válasza:
6%
Szerencsére nincs, mi értelmiségiek vagyunk.
2012. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nővérem elkezdett járni egy tanfolyamra. Elég fura dolgokkal áll elő. Pl. hogy nemsokára gyógyítani fog, mert a kezében fehér fény van, halálos komolysággal hiszi, hogy közöttünk élnek az ufók (annunakik), hogy a Föld ura (sátán) vidám figura...

Egy másik állandóan angyalokkal cseveg, egy harmadik szerint a földkéreg alatt alagutak vannak, amelyet egy magasabb rendű intelligencia, egy embertől eltérő faj épített...

Engem is érdekel az ezotéria. De azt hiszem, ez az egész vékony jég, és néha szakadhat. Nem szeretném, ha alattam is betörne. Szerintem ezek már nem normális dolgok. Nektek mi a véleményetek?

2012. jan. 16. 22:02
 5/16 A kérdező kommentje:

Tom Benko:

Ha hiszed, ha nem, azok az emberek, akikről írtam, mind főiskolát végzett értelmiségiek, értelmiségi foglalkozással. Ettől még bizarrabb az egész.

2012. jan. 16. 22:04
 6/16 anonim ***** válasza:
24%

ne izgulj miatta. Nem minden butaság amit mondanak. Nyitottan gondolkodásuak, lehet hogy már inkább hiszékenyek ha csak ugy 1az1ben átveszik amit mondanak nekik, de megjegyzem a "normális" emberek ugyan ezt csinálják csak ők mindenki áltat elfogadott dolgot ismételgetnek.


De lényeg amíg idegileg nincs baja addíg hagyd, mert csak a kapcsolatotok romlik meg tőle.

Koncentrálj arra amit szeretsz benne

2012. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Nekem szinesztéziám lett tőle, erőteljesen látok jeleket ha különböző gondolataim vannak.

Tesóm skizofrén lett, apám és anyám vallási fanatikus volt, meghaltak ők is.

2012. jan. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja és egészséges, normális vagyok, azthiszem :D
2012. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez most komoly? Skizofrén lett a bátyád? Nem írtam, mert már nem akartam túlbonyolítani, de az egyik barátnőm szintén azt állítja, hogy ettől lett skizofrén, konkrétan az asztrológiától.
2012. jan. 16. 22:36
 10/16 anonim ***** válasza:

Ja én bátyám nem attól, szerintem örökölte, mondjuk anyu kigyógyult belőle és felbirt engem nevelni (elképesztően jól csinálta), aztán apuhoz kerültem, ez már jo régen volt :)

van egy másik bátyám is, ő normális menőgyerek, de ő is vallásos, és szerintem ő is ugyanúgy fanatikus:P

2012. jan. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!