Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam végig, hogy...

Hogyan csináljam végig, hogy ne menjek tönkre?

Figyelt kérdés

Apukám nővére kiakaszt! 2 éve vettünk egy házat úgy,hogy apukám nővére vett fel kölcsönt .. apukámmal megegyeztek,hogy fizeti apa a lakás törlesztő részletét és miénk lesz a ház. 2 éve fizette neki apukám havonta 53 ezer kölcsön 50-60 ezer rezsi úgy hogy a lakásban senki nem lakott,mert én kolis vagyok apukám meg külföldön dolgozik. Papirt nem volt hajlandó írni apukámmal sehogy nem lehet vele megegyezni! 2 hete eljött és fél órát adott,hogy kiköltözzem.. 2 éve folyamatosan meg a harc.. Mondanom sem kell,hogyha a barátom nem lenne ennyire mellettem akkor nem lenne hova mennem 7végén. Senkim nincs apán kívül.. De ő is kint! Tesóim is messze tőlem .. anyukám 10 éves voltam amikor elhagyott! Van a barátom és a családja + barátok és tanárok akik mellettem vannak! Egyre jobban kezdek belefáradni .. kezdem azt észrevenni,hogy az élettel teli vidám lányból

egy "idegbeteg" élet kedvtelen lány lett akinek nincs türelme még azokhoz az emberekhez sem akik mellette vannak és többnyire a szeretteimen vezetem le a feszültséget.. E miatt a barátommal is veszekedek .. Nem tudok magamnak olyan állapotban parancsolni. Apukámmal perre visszük az ügyet. Az elején tart még csak az ügyvédi résznél.. Néném folyamatosan áskálódik rám fogta,hogy én tőle elloptam a csempét.. mindenkinek azt mondja,hogy én hazudok holott neki minden szava hazugság. Végig akarom vinni ezt az ügyet,de félek tönkre megyek benne. Ti mit tennétek? 4 évig a pénzeket is felszedte rám amit apukám rám kapott volna! nem bírom már Segítsetek kérlek!


2012. szept. 29. 12:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kinek a nevén van a ház?
2012. szept. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem értem igazán!Miért kell elmenni a házból?Apukád nem fizeti rendesen a törlesztőt?Mit akar a nagynénéd,hogy övé legyen a ház?

Miért nem csináltatok

egy papírt az ügyvédnél,mikor felvette a nővére a kölcsönt?

2012. szept. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Néném fiának a nevén van. Apukám augusztusig amíg ki nem tett a lakásból normálisan fizette a törlesztőt,de még többet is. A 2 év alatt 2 millió forintot küldött el neki apukám. Nem tudom mi a célja nénémnek szerintem az,hogy a lakás neki maradjon és örül a markában,hogy volt egy "hülye" aki 2 évig fizettet ekkora összegeket! Köszönöm a válaszokat.
2012. szept. 29. 14:00
 4/15 anonim ***** válasza:
sztem itt nincs mit perelni, ha a ti nevetek nem szerepel a tulajdoni lapon. bankot nem érdekli, a nagynénéd apád pénzéből fizette a kölcsönt, meg ugye ez nem szerepel sehol. titeket szépen kihasználtak...
2012. szept. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát ezt apukádnak kellene lerendezni a nővérével, de amúgy nagy hülyeséget csinált, hogy a nővére nevén lévő ház törlesztőjét ő fizette... Mégis miért? Mit gondolt? Ez egy nagy ostobaság volt, innentől kezdve semmilyen joga nem lesz, bár próbálkozhat pereskedéssel, nyilván tudja igazolni, hogy a hiteltörlesztőt ő fizette, és azt az összeget visszaperelheti esetleg... de sokba fog kerülni és kétséges a kimenetele.
2012. szept. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"A 2 év alatt 2 millió forintot küldött el neki apukám" - ja, hogy a nővérének küldte a pénzt, nem is ő fizette a hitelt hivatalosan?

Hát akkor veszett fejsze nyele... adott ajándékba 2 milliót a nővérének.

2012. szept. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

1. A házat a nagynénéd fia vette - mivel ö szerepel tulajdonosként.

2. A hitelt a nagynénéd vette fel, meg ö is törleszit a bank felé.

3. Apád a nagynénédnek fizet kézbe - semmi bizonyitéka sincs.


Ebböl az következik, hogy apádnak semmi köze a házhoz, és mivel semmi papirja sincs, nem is tud minek alapján pereskedni.


Ha valaki ennyire hülye, az igy járt.

2012. szept. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz nagyon ráfizetni, akkor hagyod az egészet a fenébe, mert semmi esélyetek megnyerni a pert.
2012. szept. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
laikusként látom, h nincs esélytetek ebben az ügyben, de ha megnyugtat, akkor írj egy jogi fórumra... ott talán okosabbak.
2012. szept. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Van ügyvédem! És amit apukám küldött nénémnek arról papír van mivel Western Unionon keresztül küldte külfödről és arról kap papirt + benne van a gépben! Szal az ügyvéd azt mondta nehéz ügy,de meglehet nyerni mivel tudjuk bizonyítani h küldte a pénzt.. És amit apukám el küldött neki azt vissza kell fizetnie! De azért köszönöm a biztatást! Úgy gondolom nincs lehetetlen csak tehetetlen.. A jó mindig győz! Hiszek Benne!!!
2012. szept. 30. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!