Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam végig, hogy...

Hogyan csináljam végig, hogy ne menjek tönkre?

Figyelt kérdés

Apukám nővére kiakaszt! 2 éve vettünk egy házat úgy,hogy apukám nővére vett fel kölcsönt .. apukámmal megegyeztek,hogy fizeti apa a lakás törlesztő részletét és miénk lesz a ház. 2 éve fizette neki apukám havonta 53 ezer kölcsön 50-60 ezer rezsi úgy hogy a lakásban senki nem lakott,mert én kolis vagyok apukám meg külföldön dolgozik. Papirt nem volt hajlandó írni apukámmal sehogy nem lehet vele megegyezni! 2 hete eljött és fél órát adott,hogy kiköltözzem.. 2 éve folyamatosan meg a harc.. Mondanom sem kell,hogyha a barátom nem lenne ennyire mellettem akkor nem lenne hova mennem 7végén. Senkim nincs apán kívül.. De ő is kint! Tesóim is messze tőlem .. anyukám 10 éves voltam amikor elhagyott! Van a barátom és a családja + barátok és tanárok akik mellettem vannak! Egyre jobban kezdek belefáradni .. kezdem azt észrevenni,hogy az élettel teli vidám lányból

egy "idegbeteg" élet kedvtelen lány lett akinek nincs türelme még azokhoz az emberekhez sem akik mellette vannak és többnyire a szeretteimen vezetem le a feszültséget.. E miatt a barátommal is veszekedek .. Nem tudok magamnak olyan állapotban parancsolni. Apukámmal perre visszük az ügyet. Az elején tart még csak az ügyvédi résznél.. Néném folyamatosan áskálódik rám fogta,hogy én tőle elloptam a csempét.. mindenkinek azt mondja,hogy én hazudok holott neki minden szava hazugság. Végig akarom vinni ezt az ügyet,de félek tönkre megyek benne. Ti mit tennétek? 4 évig a pénzeket is felszedte rám amit apukám rám kapott volna! nem bírom már Segítsetek kérlek!


2012. szept. 29. 12:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Azért óvatosan az ügyvédekkel... ő mindenképpen megkapja a díját, és sok ügyvéd azt mondja, amit hallani akarsz, hogy legyen per (neki az az érdeke, hogy legyen).

Ezt csak azért mondom, mert nemrég egy ismerősömnek kb. félmilliójába került egy "tuti nyerünk!" per. Nem nyert, és fizethette a perköltséget meg az ügyvédi díjat is.

2012. szept. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az nem elég, hogy igazolni tudja, hogy X összeget fizetett/átutalt a nagynénédnek, az is szükséges, hogy fel legyen tüntetve, hogy mire fizetett.

Az meg, hogy mindig a jó gyöz - az ebben hiszel, akkor még sok kellemetlen élményed lesz, mert a világban nem ez érvényes.

Az ügyvéd meg könnyen beszél, mert ö a perköltség után kapja a fizetését, minél többe kerül az egész per, annál többet kell neked fizetni neki. (Meg ha elveszted a pert, akkor ehhez még az összes perköltség is hozzájön)

2012. okt. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem ilyen világban élünk! Mindennel tisztában vagyok.. Kösz a válaszokat. De akkor sem nyerhet ő a hazugságaival..
2012. okt. 4. 13:18
 14/15 anonim ***** válasza:
53%
Hát ha szeretsz veszteni, akkor csak csináld, de semmi esélyd arra, hogy neked/nektek adjanak igazat. Hinni meg a templomban érdemes, máshol nem.
2012. okt. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ugyan már! Egy ilyen ügyben ahol ezek mellett éveken át felszedte rám a pénz.. OKirat hamisitás meg minden ..! Az Apeh-nél is felnyomom .. ,mert nem adózott ezek után a pénzek után!
2012. okt. 8. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!