Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felfújom ezt? Beszéljek vele?

Felfújom ezt? Beszéljek vele?

Figyelt kérdés
A volt párommal készülünk kibékülni, de amit régen és most sem tudok tolerálni az az ivászat! Hetente szombaton nèha pénteken os megiszik 7-8üveg sört! Most főzet majd pálinkát is és félek, olykor kifordul magábòl, pl most a nővére nem adott pènzt ezért összevesztek, csúnyán is beszél másokkal. Velem nem volt rá sűrűn példa de azért félek! Van jogom beleszólni?? Mit tegyek beszéljek vele? Ha igen, mit?
2012. szept. 29. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Ha újra kibékülsz vele, akkor ergo elfogadod az ivászatot. Bár én a hétvégi ivást nem fújnám fel annyira, de amint "alkoholizmus szaga" lesz a dolognak, lépj ki ebből. Én egy drogfüggővel éltem együtt hosszú ideig, és hát az én idegrendszerem is ráment a dologra...

De amíg csak hétvégente iszogat, és nem viszi túlzásba ne cseszegetsd érte.

2012. szept. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Olyan emberrel akarsz együtt élni, aki megiszik 8 üveg sört?
2012. szept. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Biztos, hogy ki akarsz vele békülni? Egy alkoholistával nem érdemes kezdeni.
2012. szept. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem békülnék, az tuti...
2012. szept. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
összeilletek,ha kibékülést tervezel.
2012. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!