Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen lusta a feleségem?...

Miért ilyen lusta a feleségem? Hogy beszéljek vele, hogy ne legyen veszekedés?

Figyelt kérdés

Sokszor van úgy, hogy hetekig nem járok haza munka miatt és ilyenkor megkérem, hogy hozzon nekem cigit meg kaját mert nincs annyi időm, hogy hazamenjek. Nem sokból tart pár szendvicset csinálni vagy valami kaját meg adni tiszta ruhát. Mindketten cigizünk és mivel elég drága ezért töltjük, én sem szeretem tölteni de ilyenkor mindig elkezd velem izélni, hogy neki nincs kedve meg ilyenek. De ha veszek akkor meg veszekszik velem. 3 utcával arrébb állok meg amikor felveszem a kaját (oda is kocsival jön) és veszekszik velem hogy én miért nem tudok haza menni. Ha tehetném mennék de az nekem kerülő neki meg idejéből kitelik, nem is dolgozik egész nap otthon van.

Néha szoktam vele erről beszélni de mindig csak a veszekedés van belőle, nem értem hogy miért nem képes ennyit megcsinálni. Hogy beszéljek vele?

34/F


2012. szept. 17. 19:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%
Ne adj neki pénzt!
2012. szept. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Milyen munkád van, hogy hetekig nem jársz haza?
2012. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Kamionos vagyok
2012. szept. 17. 19:09
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Mondd meg, hogy vagy megdolgozik a pénzéért, vagy megy dolgozni. Nő vagyok, de ez így elég undorító hozzáállás a feleségedtől.
2012. szept. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

tipikus kitartott p.csa.....


én kamionosokat irányítok és szinte mindig a nővel van a baj..-pedig én is az vagyok- nem képesek belátni ebben a szakmában akkor van pénz ha a sofőr megy. Nem teheti meg hogy hazamenjen, mert ilyen a munkaköre.


küldd el dolgozni ennyi a titka..nem lusta a feleséged hanem tudja hogy neki mindent lehet...

2012. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
az helyett hogy orulne hogy legalább gondoskodhat rolad ha már TE vagy aki a pénzt hozza hát felháborito viselkedése van.hiányzik a szeretet belole????
2012. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%
mond meg neki ha azt akarja, hogy kicsit jobban menjenek a dolgok otthon akkor mozdítsa meg a seggét. Am meg nemtom észrevetted e, de rajtad élősködik :/
2012. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%
szerintem ne habozz kidobni, mert később rosszabb lessz. láttam már ilyet, ha szül , utánna még ennyire sem lessz képes. dobd, mert tönkre vágja az életed, egy élősködő lessz belőle. most is az, de van ettől rosszabb.
2012. szept. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem biztos nagyon magányos és hiányol téged. Tuti szomorú,esetleg még depis is miattad!

Kicsit mutasd ki felé a szereteted,s ha nem változik,akkor el lehet gondolkodni....

2012. szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
Ne haragudj, de ez így nem ideális házasélet. Én biztosan nem tartanék ki melletted.
2012. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!