Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A korábbi abortuszom miatt...

A korábbi abortuszom miatt elítél az anyósom és a hátam mögött szid a férjemnek. Beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Nem a férjemtől voltam terhes, egy korábbi barátomtól.

Amióta bejelentettük, hogy terhes vagyok olyan dolgokat mond a férjemnek, hogy miért volt ilyen felelőtlen hogy egy ilyen nőt felcsinált, hogy rossz anya vagyok és hogy az első nehézségnél le fogok lépni.

Megértem, hogy ha valaki abortusz-ellenes, meg is hallgattam a véleményét nem egyszer, nem kétszer. De ez már 10 éve volt, semmi köze a mostani házasságomhoz nem beszélve a lányomról....

Ő nem tudja, hogy a férjem ezeket visszamondja nekem.


Beszéljek vele?


2012. máj. 9. 11:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
es az anyosod megis honnan a feszkes pi.csabol tudja,h neked abortuszod volt???
2012. máj. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Falu.... :-(
2012. máj. 9. 11:28
 3/21 A kérdező kommentje:
A nődoki lánya osztálytársam volt, apuka elpofázta otthon.
2012. máj. 9. 11:28
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát beszélhetsz vele de ha valaki ekkora népművészeti cserépedény mint az anyósod akkor felesleges mert még nagyobb vita lesz az ilyet nem lehet meggyőzni.
2012. máj. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A férjednek kéne úgy istenesen leteremtenie a kedves mamát!

Hajaj én mit hallgattam anyóst az élet szentségéről, mikor a férjemtől 16 évesen teherbe estem, és abortusz mellett döntöttünk.

Aztán kiderült, hogy bort iszik és vizet prédikál.

Rosszul lett, mivel nem cseréltette ki a spirálját. Nekünk kellett összeszedni az orvosi papírokat, mert még nem jelentkezett át a másik városból.

Négy művi terhességmegszakításról találtunk papírt.

(mielőtt turkálással vádolnának: válogatni kellett, mert a z orvosi papirok közt voltak a számlák, a blokkok, a garanciás levelek. Kétlem, hogy az orvost a hitelre vett mosógép érdekelte volna)

2012. máj. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Nőgyógyász apuka megszegte az orvosi titoktartást!
2012. máj. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak igaza van, simán megszegte az orvosi esküjét a nőgyógyász, ez is megérne egy misét.


A férjednek meg mondd meg, hogy állítsa le az anyját, mert ehhez semmi köze, ez a te dolgod meg max a férjedé.

2012. máj. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szép kis nőgyógyász azért, titoktartás nuku?


Anyósnak meg az ég világon semmi köze a ti dolgaitokhoz, még a mostanihoz sem, nemhogy a házasságot megelőző életedhez...

2012. máj. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Jól olvasom? Az orvos kifecsegte másoknak a te egészségügyi dolgaidat???

Na akkor én kezdeném az anyóssal,hogy fogja be a száját,és nem vagyok kíváncsi a hülyeségeire.

Majd elmennék az orvoshoz,és megmondanám neki,hogy panaszt nyújtok be ellen mert megszegte az orvosi titoktartást,és az anyósnak kitálalt.Ha tudja akkor már mindenki tudja.

2012. máj. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
95%

Egyetértek az előzővel, hogy megszegte az orvosi titoktartást. Hogy perelni akarod-e, az rajtad áll, de gondolom egyrészt elévült, másrészt csak sebeket szaggatna fel. Mivel 10 éve történt ami történt, szerintem már teljesen másképp gondolkodsz, mint akkor. Anyósodnak nem sok köze van hozzá, hogy mi hogy történt, bár ezért érdemes várni a szex-szel a házasságig (noha én sem követem ezt a gondolatot).

Korábbi hozzászólóhoz kapcsolódva én is a férjeddel oldatnám meg a dolgot. Egyrészt neki kell az anyját helyretennie, másrészt ha csepp esze van, akkor nem mondja neked tovább az anyja hülye dolgait. Amúgy meg remélem nem az anyóssal együtt éltek, szóval tojd le.

2012. máj. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!