Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 l vagyok a párom azt...

21 l vagyok a párom azt mondta nem vállal se engem se a babát és takarodjak. Nincs hova mennem. Ti mit tennétek? Véletlen csuszott be

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 07:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
Elvetetném a gyereket,ha egyedül nem tudom eltartani.A páromat pedig otthagynám. Keresnék munkát,és albérletbe mennék.
2012. ápr. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%

Hát először is gratulálok a párodhoz.

Második: Mit szeretnél? Meg szeretnéd tartani? Van hova menned? Szülő, nagyszülő, testvér, rokon?

Olyan nincs, hogy születik egy gyereke, ő meg éli világát. Ha nem ismeri el, akkor lehet kérni apaságit, amit a vesztes fél fizet, utána jön a gyerektartás. Dolgozol?

2012. ápr. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
30%
Ne öld meg a picit. Menj anyaotthonba, és ha nem tudod eltartani, inkább add örökbe.
2012. ápr. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nem dolgozom. Én is anyaotthonra gondoltam.de azt hogy lehet intézni?teljesen kivagyok borulva
2012. ápr. 27. 07:30
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Gondold végig hogy mit szeretnél.

Egy gyereket nevelni szép dolog.

Ugyanakkor egy gyereket nevelni egy olyan társsal akit szeretsz, elmondhatatlan!!

Tudom mindenki jön hogy mindenképp tartsd meg... A te döntésed lesz úgy hogy neked kell döntened hisz egy életre szóló döntést hozol!!

Nekünk itt nem lesz következménye, akár ezt, akár azt mondjuk! Neked viszont IGEN!

Tényleg alaposan gondold át minden oldalát!

2012. ápr. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
61%
Menj el védőnőhöz és ő majd segít! Elmész terhesgondozásra, és ott megkapod a területi védőnő irodájának címét!
2012. ápr. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
72%

A családomhoz költöznék. Szerencsére anyukámra mindig számíthatok. Ha nem, akkor elmennék a legközelebbi családsegítőhöz, és megkérdezném mi a lehetőségeim. Elég sok segítséget tudnak már adni a válságterhesség megoldására. Az "apukát" pedig beperelném, fizessen csak ha ilyen "jóindulatú" volt. Attól, hogy látni nem akar titeket, még muszáj lenne fizetni.

22/20hkm

2012. ápr. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
60%
2012. ápr. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
60%
2012. ápr. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
60%
2012. ápr. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!