Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Véletlen vagy a sors? Ti...

Véletlen vagy a sors? Ti hisztek benne?

Figyelt kérdés

Egyetlen kislányomnak nincs 1nagyapja sem. Mind kettő jóval a születése előtt meghalt. Mindig is bántott hogy neki nem adatott meg.

Mostanában megismertem 1férfit,aki nagyon hasonlít édesapámra,a kora is hasonló. Ő mindig megcsodálja a kislányomat,és dicséri milyen aranyos és szép. Hogy ő hogy szeretett volna kislányt,de csak fiai lettek. Érzem hogy szereti a gyereket,és elgondolkoztam rajta mi lenne ha megkérném legyen a kislányom pótnagyapja,hogy fogalma legyen róla milyen egy nagypapa szeretete!



2011. dec. 15. 19:03
 1/9 bánomisén ***** válasza:
Szerintem nem kell megkérned, ha csípik egymást a lányokkal, akkor az éppen elég.
2011. dec. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Véletlenek már pedig nincsenek!!!
2011. dec. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen,de a lányom még csak 2éves,és a férfival a munkahelyén(boltban dolgozik),szoktunk csak találkozni. És bennem bizalmat ébresztett.
2011. dec. 15. 19:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak lassan és óvatosan. Jól nézd meg, kit engedsz be az életetekbe!
2011. dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A boltosnak az a dolga, hogy mindenkivel kedves legyen, mert különben legközelebb nem mennél oda.
2011. dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bánomisén ***** válasza:
100%

Ha nem a család közeli barátja a férfi, akkor inkább ne, az, hogy a munkahelyén kedves, nem jelent semmit, lehet attól még bármilyen is.

Inkább te ismerkedj össze vele, hogy megtudd, milyen ember. A lányokat viszont ne bízd rá.

Megelőlegezett bizalom ide vagy oda, jobb az óvatosság.

2011. dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az a fontos, hogy neki szimpi legyen a kicsi, hanem fordítva is legalább annyira. Egyetlen nagyszülömet sem ismertem és nem érzem, hogy most emiatt sérültem volna lelkileg, vagy hiányt szenvedtem volna. Egy idös utcabeli házaspárhoz jártam sokat. a bácsi zenélt nekem,a néni hímezni tanított... Butaság így kimondva felkérni valakit. Majd az élet alakítja, ha szükséges. Úgy érzem inkább magad miatt akarod tudatalatt, hiányzik édesapád :S
2011. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Van benne igazság amit az utolsó írt.....

Én sem hiszem hogy e miatt hiányt fog szenvedni a kislányom,de egy űr akkor is lesz(szerintem).

2011. dec. 15. 23:50
 9/9 anonim válasza:
Valamennyire eggyetértek az utolsóval de én a nagyszüleim mellett mevelkedtem és most el sem tudnám képzelni hogy milyen lennék ha nem lettek volna mellettem.Mindazonáltal szerintem ha te úgy a lányod mellett tudsz álni és szereted akkor nem lesz hiányérzete hisz ott vagy te neki.
2012. szept. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!