Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy elengedjenek discóba? Olyan jó buli lesz ma. Szerintetek mit mondjak nekik hogy elengedjenek? SOS

Figyelt kérdés

2012. szept. 29. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk, anya, elmúltam 18 éves, a disco árát tudom fedezni a diákmunkámból, és éjfélre otthon leszek, kérlek, engedj el.
2012. szept. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Pont az elsőnél.:) Nézz meg inkább egy jó DVD-ét!
2012. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Ha totál részegen és terhesen szeretnél ébredni reggel isten tudja, hogy kitől akkor menj nyugodtan. Mi a jó buli ebben? Sosem értettem. Bár mindenkinek mást jelent a "kikapcsolódás". Jöhet a leszavazás. De akkor is ez a véleményem.
2012. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
3. egyetértek, én mondjuk sosem voltam discoban, nem hiányzott. Koncerten voltam 2 alkalommal, öreg bandák játszottak, szóval ilyen padon ülős, beszélgetős volt az is, kellemes. Nem értem, mire jó a disco... főleg, hogy ezt a szép latin szót miért kellett így elrondítani azzal, amit most jelent épp a fiatalság számára.
2012. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Hát mondhatod, hogy olyannal mész akiben bízik/ismer pl idősebb testvér, barátnők, barátok stb - s úgy is legyen majd.


Ha engedély kell nyilván egyezkedni, legyen közel hozzátok ne másik megyében pl ahova mész, mondel hol van mikor és HOGYAN jössz haza.


Kérd azt aki engedékenyebb de ne visszaélj vele, hanem egyezkedj másnap milyen házimunkát csinálsz pl ebéd, fűnyírás, kocsimosás, szobatisztítás, ha anyukának fáj a háta esetleg megmaszírozod, kedveskedsz s úgy kéred. :)


Ha pénz is kell hatványozottan tarcsd be amit mondasz, vidd a mobilt bármiért szólj, most értél oda, monden oké, akkor jössz mikor megbeszéltétek stb.


Ha elengedtek akkor ha lány vagy anyuci azért lássa milyen ruhában mész el, esetleg ha olyan személyiség aki szívesen segít ilyenben választásban is segít két ruha közül stb. Így nagyobb a bizalom s látja nem zárod ki, köze van a dolgokhoz. :) Van hogy ez is elég a szabadsághoz.

2012. szept. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
Annyira félteném a gyerekemet elengedni bulizni.Engem pár hónapja este a vonaton erőszakoltak meg kishíján,csak az én lélekjelenlétemen múlt,hogy pár karcolással megúsztam.Munkából jöttem haza.Egy discoban még nagyobb a veszély,amiket hallani meg főleg.24 éves vagyok,de sosem mennék és nem is mentem discoba.Ott aztán csodálkozik a sok kislány,mert azok,hogy mért támadják meg vagy mért akarnak tőlük többet is beszélgetésnél a fiúk,mikor úgy öltöznek ki,mint az utcalányok.Vannak sokkal kultúráltabb helyek,ahol értelmesen és biztonságosan lehet beszélgetni,ismerkedni.
2012. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nagykorú vagy és van rá pénzed akkor a szüleidnek semmi köze hozzá. De ha még kiskorú vagy és van pénzed akkor sem mehetsz el csak úgy a disco nem 16 éveseknek vagy az alattiaknak való. Inkább menj el egy kávézóba vagy valami kisebb helyre ahol kevesebb esély arra hogy bajod essen oda szerintem simán elengednek mint egy discoba ahol minden 3x annyiba kerül és akkora a tömeg mint az állat plusz még több az esély arra hogy bajod lehet.

Szerintem szépen feküdj le aludni.

2012. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!