Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is szörnyű vagyok?...

Szerintetek is szörnyű vagyok? Hogyan győzhetném meg, hogy havonta 1 max 2 alkalomra elengedjen?

Figyelt kérdés

Most kezdtem az egyetemet. Eddig nem voltam bulizni, összesen a szalagavatóm afterpartiján és egyszer a bátyámmal a zöld pardonban voltam. Most elmentem a gólyatáborba(ahol megjegyezném, hogy nem részegedtem le önkívületre) majd a 0. héten volt egy buli, ahová elmehettem 9-11ig. És ismét ma voltam 6-8ig egy ismerkedős diákszervezeti esten. Persze anyu kísérget, mert hogy este ne mászkáljak, de ma besokkalt, hogy nem fogom én ezt mindig csinálni, nem fogok minden este eljárogatni és bulizni. A ma este volt az utolsó és majd jövőre, ha vége az egyetemnek. Szerintetek igaza van, bulizós vagyok? Vasárnap elhívtak az elte gólyahajójára, ez egy hajókirándulás és nem is buli, mert nappal van. A bulira nem is mennék. A sajátoméra nem megyek mert hétköznap van és tudom hogy másnap reggel 8tól órám van, így magamtól lemondtam az én gólyahajómról.

19L



2012. szept. 17. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyád idióta, te meg nagykorú vagy. Ha menni akarsz, menj.
2012. szept. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszerűen kimész az ajtón, és elmész oda, ahova akarsz, akkor mi történik?
2012. szept. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lassan ideje lenne anyukádnak felfogni, hogy felnőttél. Ha ő fizeti és gondolom ő fizeti a taníttatásodat köss vele alkut: míg nem megy a tanulmányaid rovására addig oda mész ahová akarsz! Utána is, mivel felnőtt vagy, de akkor mondjuk megértem, ha azt mondja hogy akkor nem fizet, ehhez van joga. De nehogy már egy egyetemistának megmondja az anyja mit csináljon.

Én a helyedben elmennék az esti bulira is. Persze csak ha vágysz, ha nem akkor nem kötelező, de ha akarod, ne hagyd ki. Az egyetemi bulik hétköznap vannak :) Én mindig ott voltam ha akartam menni, és képzeld lediplomáztam. Nem is rossz eredménnyel, most mesterre járok, ez a második évem. Amikor tanulni kell, akkor meg kell nyomni, de ha elmész bulizni attól bajod nem lesz :) Mentem én is egy rövid tusolás után rögtön órára. Persze nem állandóan, és nem is voltam a legjobb figyelő állapotomba, de párszor belefér :) Nem csak azért fiatal az ember, hogy tanuljon, hanem hogy szórakozzon is. És a kettő nem zárja ki egymást, csak tudni kell beosztanod az idődet, és ha tanulni kell nincs mese, gubbasztani a könyvek felett. De nem az első héten :)

2012. szept. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen fajta nevelésnek megvannak a következményei. Nem egy ilyet láttam. Nem szép a végeredmény...Attól, ha az ember időnként elmegy ennyi idősen bulizni, még nem lesz züllött.
2012. szept. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19 éves vagy, meg kell tudnod vele beszélni, hogy nem foghatja örökre a kezedet. Ha hagyod magad, még 30 éves korodban és utána is a nyakadon akarna lenni, nem hagyna önállósodni. Ráadásul ő észre sem veszi ezt. Ismerek ilyen szülőket, van, akinek a lánya már 40 éves és nem mehet el a saját unokatestvéréhez, csak engedéllyel. Egy osztálytársam meg most 24 éves, és nem jöhetett el az osztálytalálkozóra, merthogy tavasszal le kell majd adnia a szakdolgozatát (hozzáteszem, az osztálytalálkozó du. 1-kor kezdődött, mert este mindenkinek dolga volt, tehát egyértelmű volt, hogy nem lesz tivornya). Te rád is ez a sors vár, ha hagyod magad. Állj a sarkadra.
2012. szept. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menjél kolisnak mindenféleképpen,különben kimaradsz a legjobb bulikból
2012. szept. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 3.-al értek egyet teljesen, én is így csináltam annak idején. Buli, másnap suli, vizsgaidőszakban tanulás. Három diplomát szereztem, az alaptól a mesterig mindet. Már vannak gyerekeim de a szórakozásra most is szakítok időt. Dolgozom, jó munkám van elég jól keresek. Az, hogy 19 évesen anyukád kísérget az nagyon gáz! Próbáld megértetni vele, hogy felnőttél!
2012. szept. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

9-11 es 6-8ig?

2 ora alatt megis mit lehet csinalni? Ezek voltak a nagy bulik?

2012. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!