Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fogok már végre túllépni...

Mikor fogok már végre túllépni? Normális ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok, 2hónapja már hogy szakítottam az első szerelmemmel.

1,5évig jártunk, szerettem. Éreztem hogy lépnem kell, hogy hazudik hogy nem jó, de nem tudtam mert szerelmes voltam a fiúba. Hazudott nekem, elhittem hogy szeret, játszotta a szerepet, de utólag már rájöttem hogy az egész hazugság volt, és talán soha nem is volt belém szerelmes.

Mióta szakítottam vele megszakítottam minden kapcsolatot, nem tudom mivan vele, s talán jobb is így.

De ha rossz passzban vagyok eszembe jut, sőt majdnem minden nap eszembe jut, hogy hogyan juthattunk idáig, miért alakult igy, miért hazudott, miért nem tudott szeretni, miért kellett játszania velem.

Nem járnék már vele, de olykor hiányzik, hiányzik az ölelése, az érintése, s tudom ha újra látnám akár egyedül akár mással felkavarna és széttörnék.

Mikor eszembe jut a mai napig elsírom magam, emészt a fájdalom, úgy érzem soha többé nem leszek boldog, és soha többé nem fogok tudni szeretni, soha többé nem fogok tudni megbízni senkiben.

Tudom jobb, hogy véget vetettem a egésznek és otthagytam, mert tudom hogy sosem lettem volna boldog vele,de ő biztosan nem gondol rám. És ez nem fair hogy nekem ennyire rossz a mai napig.

Azon gondolkozom olykor, hogy miért alakult így a dolog, s hogy miért nem mondta meg hogy neki ez így nem jó miért kellett tönkretennie az egész életemet...sokszor előtörnek bennem a közös élmények, a fájdalmak, az örömök és amiket mondott.

Mikor heverem már ki végre? Miért jut eszembe?


2012. szept. 29. 21:36
 1/8 A kérdező kommentje:

ha látok egy olyan autót amilyen neki volt belenyilallik a hasamba és megijdek hogy mivan ha ő az...

abban az étteremben dolgozom ahová régen sokat jártunk, minden nap eszembe jut az hogy régen ott kajáltunk, és fáj.

Félek attól, hogy egyszer csak beállít, találkozom vele és mással lesz, hogy lefogok blokkolni esetleg megaláz és én majd csak állok s nem fogok tudni megszólalni mert annyira fog fájni. Mit tegyek majd akkor ha ez mégis bekövetkezik és esetleg nekem kell kiszolgálnom őt az étteremben?

2012. szept. 29. 21:39
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

teljesen normális, meg tudlak érteni

Nem biztos, hogy hamar megy, de majd csak jobb lesz, hidd el

egy biztos, nem kár érte, de ezt úgyis tudod tudatalatt

de megértem, hogy még mindig szereted

az ilyen mocskokat mindig úgy tudjuk szeretni, mi nők :(

2012. szept. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Túl leszel rajta,ebben biztos vagyok.Idővel már nem keresed magadban a hibát,és nem rágódsz azon,hogy mi lett volna,ha...Ezen szerintem mindenki átesik legalább egyszer.Építsd fel újra az életedet,találd meg minden napban azt a pici kis jót,amiért érdemes volt felkelni,és ne aggódj olyasmin,ami még meg sem történt!

Amikor elmúlik ez a fájdalom,büszke leszel majd magadra,hogy bár padlóra kerültél,de sikerült felállnod.

(Tapasztalat)

2012. szept. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. szept. 29. 22:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Idővel... Nekem kellett 1 év a legutóbbi után, pedig rég nem vagyok már 19, és nem az első kapcsolat volt. Az elsőt -bár ő nem hazudott-, a mai napig nem felejtettem el teljesen. Az 16 éve volt kb. De persze már nem sírok utána. :)
2012. szept. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az egyetlen keserves megoldas tenyleg az IDO...!!!

Nagyon nehez... de probalj meg talalni olyan elfoglaltsagokat amik elterelik a figyelmed, olyan emberekkel toltsd az idot akikkel boldog vagy es konnyeden eltudod utni az idot. Aztan lassacskan hidd el jobb lesz.

Es igen tenyleg Buszke leszel magadra!!

Kitartas!!

2012. szept. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Írd le egy papírra azokat a hibáit,tetteit,amik miatt meghoztad ezt a (részedről fájdalmas) döntést! Ha elkenődsz,vedd elő,olvasgasd,hogy megnyugtasd magad,h jól tetted amit tettél! (már csak azért is,mert idővel képesek vunk csak a szépre emlékezni!)

És keress magadnak vkit! Lehet,h hamarabb sikerül túljutnod a lelki válságon! (nem komoly kapcsolatban gondolkodj,de így lehet,h rájössz,h vannak más pasik is a világon,akik boldoggá tehetnek egy életen át!)

2012. szept. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szegényke:(

Nekem az első szerelmem volt ilyen, nagyon rossz volt, és biztos nagyon közhelyesen hangzik, de az idő mindent megold. Én egy év alatt tettem túl magam rajta, de úgy, hogy jóformán nem is láttam. Amíg sűrűn találkoztam vele, addig nagyon nehéz volt felejteni.

Kitartás, és gondolj arra, hogy a rossz dolgok után csak jobb lehet.


És majdnem elfeljtettem, nekem ez az idézet segített, ettől mindig optimistább lettem, ha elolvastam: "Nem egyszer a puszta romok fölött a legszebb virág fakad"

2012. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!