Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem már sohasem fogok...

Úgy érzem már sohasem fogok megbízni a nőkben. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Úgy érzem már sohasem fogok megbízni a nőkben, azok után amiket tettek velem. Pedig minden álmom egy nyugodt, békés, mégis szenvedélyes párkapcsolat.


Egyszerűen már félek komoly kapcsolatba belegondolni. Félek, hogy egy komoly kapcsolatnál még nagyobb csalódások várnának rám. (pl. kiderülne majd hogy a közös gyerek nem is tőlem van, vagy csak szimplán el se jönne az esküvőre)


2012. szept. 8. 19:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Üdv a klubban haver! Tegnap derült ki,hogy megcsal a feleségem...szopacs...sose nősülj meg! 35 f.
2012. szept. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
az kemény... "legalább" már meg volt romolva a kapcsolatotok, vagy azt hitted hogy minden ok?
2012. szept. 8. 19:12
 3/20 anonim ***** válasza:
54%

vissza az eredeti kérdéshez. :)


gondolom ért mostanában valami nagyobb csalódás, vagy esetleg több egymás után?


szerintem, ne add fel a vágyaidat! szeretnél normális kapcsolatot és ez sikerülhet is:)


jó, persze kezdetnek át lehetne gondolni, hogy Neked volna-e mit változni? illetve jobban megismerni önmagadat, hogy amikor párt választasz, akkor olyat válassz, aki hozzád illik, aki megbízható.


aztán lehet ismerkedni, és túllépni a félelmeken.


nem érdemes kiábrándult, keserű férfitársaid véleményét magadba szívnod! ilyen nőket is hallani "minden férfi szemét!" stb... de MINDEN, SOHA, SENKI stb általánosításokkal olyanoknak se adsz esélyt, akik megérdemelnék:)


ha nagyon friss a csalódás, hagy egy kis időt magadnak-magaddal és aztán ismét ismerkedj:)


friss csalódással még a végén rosszul választasz megint...

2012. szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
Ne légy ennyire elkeseredve! Vannak még rendes nők is a Földön! Ne erőltesd a párkapcsolatot, pihentesd a dolgot egy ideig.
2012. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
több csalódás is ért. mind olyan nőktől, akikre azt mondanátok, hogy kedves, rendes, átlagos lányok. egyik sem plázacica, vagy diszkókirálynő volt!
2012. szept. 8. 19:23
 6/20 anonim ***** válasza:
54%

Van, hogy pont a legrondább,legmimózábbnak tűnő nő a legaljasabb! Sose lehet tudni.Egy esélyt mindenki megérdemel,amikor ismerkedsz.Utána jön a bizonyítási korszak és figyelni kell sajnos a jelekre...Ja és persze még időben kilépni a kapcsolatból,ha nem érzed jól benne magad.


Ne zárkózz el az ismerkedéstől.Én is regényeket írhatnék arról, hogy mennyi aljas férfihoz volt közöm,de valahogy túlléptem.Az tartja bennem a reményt, hogy csak van olyan,aki végre már megfelelő lesz!

25N

2012. szept. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Kedves 25N!


jobb ha nem bízol benne, így legalább csalódás nem fog érni.

szerintem a rendes pasikat, nőket már rég elhalászták előlünk. (kortársad vagyok)

2012. szept. 8. 19:43
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, érdekes, hogy ma tetted fel a kérdést, mert éppen ma beszélgettünk ezekről a dolgokról egy munkatársammal, aki férfi (én nőből vagyok :P). Szóval így épp azt beszéltük, hogy manapság mi az, ami sokáig tart? Semmi. És most ne is egy kapcsolatra gondolj, hanem tök egyszerű hétköznapi tárgyakra, egy computerre vagy mobiltelefonra, mind kitart pár évig és lecseréled. És ugyanez lett a párkapcsolatokkal is. Könnyű kimondani az oltárnál az igent és hasonló módon könnyű elválni. Régen ilyen nem volt. Régen, ha tetszett vki összeházasodtál vele és kész pont, nem volt válás, vagy ha igen, akkor azt igen csak megbélyegezték, nem nézték jó szemmel. Azért ilyenek manapság az emberek, mert minden ilyen körülöttünk. Ugyanúgy, ahogy egy mobiltelefon sem tart örökké, a párkapcsolatok sem. Mert egyszerűbb egy új mobilt venni, mint hosszasan a szervizbe hagyni - egyszerűbb szakítani a párunkkal (vagy még rosszabb: megcsalni) mint megpróbálni megoldani a problémákat. És tudod mit? Bár irtó feminista vagyok, mégis vmiért többet hallok arról, hogy a nők lépnek félre, ami talán annak köszönhető, hogy túlságosan egyenlőnek érzik egyesek magukat. Bár megjegyzem pár száz évvel ezelőttig a férfiaknál nagy divat volt bordélyházakban elütni az időt, de ezt csak úgy mellékesen, most maradjunk a 21. században :D


Szóval a lényeg: nem minden nő ilyen, csak annyira ilyen világban élünk, hogy nagyon sokakra ilyen hatással van. Remélem majd fogsz találni egy hozzád illőt, mert tényleg akad még egy-kettő hűséges típus is :)

2012. szept. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is elhappolták már őket!

25n

2012. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%

"ne bízz és akkor nem csalódsz" ?!


jaj.


én inkább azt mondom, kockázat nélkül nincs szeretet, de szeretet nélkül meg nincs értelme az életnek.


tehát inkább bízok és kockáztatok, mint nem bízok és vegetálok valami megkeseredett férfi-klubban :)


ráadásul 25 évesen?:)

2012. szept. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!