Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hogyan, és mikor jött...

Nektek hogyan, és mikor jött el az "igazi" az életetekbe? Úgy érzem, nekem már sose jön el, egyedül fogok megaszalodni.

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Voltak nem tul jo döntéseim,de az igazi aki már 19 éve a férjem és a legjobb barátom is egyben, 28 évesen jött el.

Mondhatnám turbo tempoban mert dec. meg ismerkedtünk márc.öszeköltöztünk.aguszt.ban ösze házasodtunk.Rá két évre megszületett a kislányunk.De a mai napig anyira ragaszkodunk egymásért mint az elsö idöszakban.

2012. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24 voltam, ennek már 15 éve. Azóta is imádjuk egymást.
2012. szept. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én még várom:-)


24/N

2012. szept. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Várjuk együtt, én is 24 vagyok :). Olyan jó happy endekről olvasni.
2012. szept. 9. 17:51
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha happy endet akarsz:


Barátnőm 15 évesen összejött egy pasival, ő volt neki az első, és azóta is együtt vannak, lassan 10 éve:-) Neki sikerült.


A 24 éves vagyok:D Nekem is van párom jelenleg, de nem ő a nagy lamour. Szeretem, de nem lángolóan:-) Viszont ki tudja, lehet ő lesz az Igazi:-)

2012. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
eddig mindegyik barátomról, azt hittem, hogy ő az igazi. Következtetés, meg tanultam, hogy az igazi nem létezik, hiszen az emberek állandóan változik, így az igényed is folyamatosan változik. Változik a te igényed is, meg a partnered igénye is!!! Inkább örülj annak, ha jól működik valakivel, és ne agyalj azon, hogy ő az igazi, az együtt töltött évek, majd úgyis eldöntik, hogy jó e ő melléd!
2012. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon szerencsés voltam. A férjem a 2. szomszédunk volt, és egy ideje nézegettük egymást, de én nem tudtam hogy szeretem stb.. Egy nap mikor megláttam belém hasított az érzés hogy szeretem és alig bírtam bemenni az utcáról. Utána nem sokára összejöttünk, pont a 18. szülinapom előtt. Nagyon jól elvoltunk, majd 2-3.évnél jöttek a gondok. Ő menekült a problémák elől, én meg egy hisztis p.csa lettem. Se veled se nélküled voltunk. Majd egy hiszti rohamom után nagyon betartott nekem. Fél évembe került mire visszaszereztem.( nem volt senki másunk akkor sem, elsők vagyunk egymásnak) Utána hamarosan házat vettünk , összeköltöztünk, már 7 éve együtt és a felesége vagyok. Nagyon imádjuk egymást és jó a kapcsolatunk, a problémáktól megszabadultunk.
2012. szept. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon viccesen jött ki. 17 voltam, épp Párizsban voltam egész nyáron, tanultam a nyelvvizsgára. Egy kávézóban írtam a házim, amikor mellém leül két magyar srác. Miután elhelyezkedtek, rendeltek, stb. elkezdték pontozni a csajokat a kávéházban. Persze én is osrra kerültem, jól kibeszélték a hatalmas szememet ( pl. szerepelhetnék egy horrorfilmben, rovarlány, stb. ). Mindezt úgy, hgy azt hitték, nem értem.

Amikor felálltam, hogy megyek, mondta az egyik srác, hogy "megy a kísértetlány", én meg mondtam, hogy a rovarlány jobban tetszett. Nagyon jó volt nézni, ahogy szép lassan rájönnek, hogy mindent értettem. Után persze a ( jövendőbeli ) párom erősködött, hogy fogadjak már el egy fagyit, elfogadtam, tök jól elcseverésztünk. Kiderült, hogy még két hétig maradnak Párizsban, én lettem az "idegenvezetőjük", rengeteget sétálgattunk hármasban. Aztán már csak kettesben :D. Amikor visszamentek, folyamatosan tartottuk a kapcsolatot, nemsokára én is hazamentem. Hamarosan összejöttünk. Másfél év járás után, alighogy leérettségiztem, összeházasodtunk. Először mindenki hülyének nézett minket, külső szemmel ez még érthető is, de én éreztem, hogy ez nem csak egy tini szerelem. Aztán szép lassan mindenki elfogadta a dolgot, anyukámat és anyósomat kivéve. Anyukámmal sajnos nagyon megromlott a kapcsolatom a házasságom miatt. Mindenki azt hitte ( bár a szemünkbe sose mondták, meg kívánták, hogy ne így legyen ), hogy rövid időn belül elválunk. Nos, nem így lett. Lediplomáztunk, férjemnek lett egy nagyon jól fizető állása, hét év után ( miután kiéltük a bulizó korszakot ), megszületett a lányunk. Nagy boldogságban élünk immáron tizenhárom éve. 32N

2012. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én 24 éves voltam.Bevallom 24 éves korom előtt nem volt párkapcsolatom.Igaz szerelmes voltam,de nem jött össze.Én is nagyon féltem tőle,hogy örökre egyedül maradok,pedig mindig is arra vágytam,hogy nagy családom lesz,ahol az enyém a feleség és az anya szerepe.Sokat görcsöltem a dolgon.Aztán egy tapasztaltabb barátnőm azt tanácsolta,hogy nem szabad rágörcsölni,jön az majd.És igaza lett.Mikor nem számítottam rá,akkor csapott le.Ráadásul olyan valaki személyében,akit már 3 éve ismertem egy közös baráti társaságba tartoztunk,de sosem akartam tőle semmit.Nem vonzott.Aztán ő elkezdett udvarolni nekem,én meg belementem,mert nagyon kedves,figyelmes és előzékeny volt velem,és ez imponált.

Egye fene próbáljuk meg alapon.És annyira bejött a dolog,hogy most készülünk az esküvőnkre.Szóval sosem tudni mikor jön el a nagy Ő,és kinek a személyében.Lehet már rég ismered.Szóval türelem.Eljön a te időd is.Szurkolok. :) 25L

2012. szept. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19 évesen ismertem meg, egy munkahelyen dolgoztunk, és összebarátkoztam az unokatestvérével :) utána mi is jóban lettünk, 20 éves voltam, mikor összejöttünk. Ennek 5 éve, pont ma 100 napja, hogy a férjem lett :)
2012. szept. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!