Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik szülődnek nagyobb az...

Melyik szülődnek nagyobb az általános műveltsége, kulturális tájékozottsága?

Figyelt kérdés
Nekem, anyukámnak. Másoknál, hogy van ez?
2012. szept. 29. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mind papír, mint papír nélküli tudományokban egyenlőek. Persze más más területen. Apukám a gépészet és a történelem nagy tudója, na meg a csillagászat, anya viszont inkább főzés, irodalom, sporttudományokhoz ért :)


Én meg kombinálva :)

2012. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
nekem is anyukámnak, de apa sem hülye ember, csak anya sokat olvas(ott), apu meg nem szeret(ett) olvasni..:D
2012. szept. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
ja igen, és ahogy az első válaszoló írta: mindeketten máshoz értenek, bár a műveltségi dolgokban tényleg anyáé a főszerep..:D
2012. szept. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Apukámnak.
2012. szept. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Anyunak, ő orvos, Apa inkább művész.:]

Tehát Anya jobb a biológiában, a kémiában, és a gazdasági és politikai kérdésekben, emellett irodalomból is kiemelkedő. Apa pedig az ikonográfiában, a földrajzban(sokkal jobb a tájékozóképessége is), a történelemben, és a műszaki dolgokban jobb.

Nem tudok választani.:]

2012. szept. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Apunsk. Sokkal olvasottabb, sokkal jobban érdeklik a tudományok, tájékozottabb. Pedig anyu egyetemet végzett- ő az élő példa arra, hogy a végzettség nem minden-, apu pedig egy szakközépet. Anyu tipikusan az az ember, akinek a szülei mondták meg, mit csináljon és ő azt követte vakon.
2014. júl. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem mindkét szülőnknek "csak" érettségije van, utána kitanultak egy szakmát és egy helyi gyárban kezdtek el dolgozni, akkor még volt ott munkalehetőség. Mi tesómmal mindketten többdiplomásak lettünk. Egyébként apukám a tájékozottabb, okosabb, rengeteget olvasott kisgyerek kora óta. Minden témához hozzá tud szólni, nagy a szókincse és a kvízműsorok feladványainak megfejtését mindig tudja. :) Ha valamit nem tudok, tőle kérdezem meg. Anyukámnak inkább gyakorlatiasabb tudása van, nem lexikális. Apa okosabb, anya ügyesebb. :)
2014. szept. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!