Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal együtt van nagyobb...

Párommal együtt van nagyobb esélyünk arra, hogy visszakapjuk a Gyermekeinket vagy külön nekem?

Figyelt kérdés

Már 1 éve Anyám a Gyámja a Gyermekeimnek, szeretném visszaszerezni Őket.

Szerintetek a Párommal együtt van nagyobb esélyünk arra, hogy visszakapjuk a Gyermekeinket vagy külön nekem?

Nekem gyermekágyi szichózisom volt és még mindig szedek gyógyszereket, Párom pedig bántotta az első házasságomból született Fiamat és ezért van rendőrségi eljárása is, amiben én is gyanúsítottá váltam, mert hagytam.

Köszönöm a válaszokat!



2012. aug. 9. 12:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy jó, ha visszakapjátok őket?

Nem bántani akarlak, de tényleg úgy érzed, hogy már alkalmasak vagytok, rendeztétek a problémákat?

2012. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyene setbe, hogy bántalmazta a gyerekedet nem fogják visszaadni őket neki boztosan. Hogy neked hát nem tudom, de szerinted tudnál róluk gondoskodni?
2012. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
esetben
2012. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Igen, vissza akarom kapni Őket.
2012. aug. 9. 12:49
 5/31 anonim ***** válasza:
a gyermekágyi pszichózis egy dolog. nem vagy gyermekágyas, gondolom kezeltek. de a pároddal együtt semmi esélyed visszakapni őket, mert bántalmazta a fiadat. teszem hozzá nélküle sem, amíg ő a párod. a gyámhatóság környezettanulmányt csinál és megvizsgálnak mindent... nézz utána az eljárásak...
2012. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudlak sajnálni megérdemled.

Remélem mind a ketten megkapjátok a büntetéseteket azért. A fiad tőled várta a segítséget mikor a párod verte, de te inkább ráhagytad, majd most jössz azzal, hogy féltél. Mocskos szemét állatok vagytok mind a ketten.

2012. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Igen, tudnék Róluk gondoskodni és akarok is!!!

Párom (vagy volt Párom) és ügyvédje ráakar beszélni, hogy együtt közösen családba hamarabb megkapjuk!

2012. aug. 9. 13:00
 8/31 A kérdező kommentje:
Jelenleg is gyógyszeres kezelést kapok.
2012. aug. 9. 13:03
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
vagy kamu a kérdés és csak veszekedést akarsz vagy totál hülye vagy
2012. aug. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Amíg tart a nyomozás/bírósági szaka a gyerekeket nem fogják visszahelyezni, a bántalmazó félhez, meg semmiképp. Ha a bíróság kimondja az ítéletet, ami akár a szülői felügyeleti jog megvonásai is lehet, akkor pedig NEM teheti meg a gyámhivatal, hogy visszahelyezze. Én azt javaslom, ha szereted a gyerekeid, akkor szüntess meg minden kapcsolatot azzal aki kezet mert emelni egy gyermekre. Ez a gyakorlat. A személyes véleményem pedig, amíg neked fontosabb a párod, mint a gyerekeid, nem vagy alkalmas a nevelésre. Ha valaki a gyerekemre kezet merne emelni minimum megszakítanák vele minden kapcsolatot, de az is lehet, hogy dühömben nekimennék és levágnám a kezét. Gondolkodj már. Te oda akarod visszavinni a gyerekeid, ahol már annyit szenvedtek, szép kis szülő lehetsz pszichózis ide, vagy oda.
2012. aug. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!