Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már hogy kölcsön...

Voltatok már hogy kölcsön kellett kérnetek családtagtól, mert nem volt pénz hó végén vagy valami oknál fogva?

Figyelt kérdés
annyira rossz érzés !majdnem minden hó végén kölcsön kérek a szüleimtől ,vagy a férjem mamájától,mert nincs pénzünk. És mindig reménykedem hogy na majd következő hónapban sikerül nem kölcsönkérni, de sajna eddig még nem jött össze. mostis kérnem kelett 20.000ft ot. és mikor megjön a fizetés adhatom vissza 20.000nek annyi!olyan elegem van!
2009. aug. 3. 18:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%

Kedves utolsó!

Az előtted szólónak nagyon igaza van. Lehet, hogy mikor hitelbe vágták magukat, vagy mikor a gyerek megfogant még jobban álltak anyagilag.

ahelyett, hogy mást felelőtlennek tüntetnél fel inkább örülj annak, hogy mikor Te kezdted az életet még jobb volt a helyzet.

2009. aug. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%

Kedves Utolsó!

Mint írtam nem bántani akartam, de azt nem hiszem el, hogy 9 hónapra előre nem lehet látni anyagi szempontból a jövőt.

2009. aug. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%

Anyóssal lakunk egy háztartásban. A feleségem régebben szokott tőle kölcsön kérni 30-40 ezer forintokat. Az utolsó fillérig vissza kellett adni akkor is, ha közösen használt mosóporra vagy élelmiszerre lett elköltve. Mindig az én fizetésemből lett megadva, a fele fizetésemet minden hónapban oda kellett adnom az anyósnak, miközben a fiának számítógépet meg autót vett. A fia minden hónapban hülyeségekre költi a pénzét. Egyszer elfogyott a türelmem, bemérgedtem, szóltam az asszonynak: az én fizetésemhez ezután nem nyúlsz, pénzt akkor kérhetsz kölcsön, ha a lányunknak kell sűrgösen valami.

Érdekes módon, azóta nem kell kölcsönkérni, ezt én sem értem teljesen, pedig most munkanélküli vagyok!

2009. aug. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
utólsó érdekes amit irsz:)
2009. aug. 4. 12:07
 15/15 anonim ***** válasza:
54%
Én azért picit szégyellném magam, ha kölcsön kellene kérnem. Inkább nem netezek, de ne kelljen kölcsönkérnem... Ha veszitek a lapot :)
2009. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!