Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a kettős viselkedés?

Mi ez a kettős viselkedés?

Figyelt kérdés

a melóhelyemen van egy srác, akivel jóban vagyok.

Már lassan egy hete minden este több órát beszélgetünk chaten ugy hogy ő ír rám. Aranyos, bár "kisfiú" (18) még, nagyon próbálja csapni a szelet, kedveseket ír, de komoly dolgokról is tudok beszélgetni vele.

Ma szintén ő is melózott, mint én, de kb köszönt és ennyi, alig nézett felém. de biztosan ma is rám fog írni chaten. Mi ez a fura viselkedés? Chaten ömleng, meg szinte le sem tudom vakarni, élőben meg miért ilyen? félénk?


2012. szept. 30. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem akarja, hogy pletykák induljanak meg a cégnél.

Én amúgy nem lennék ennyire a fanja, hogy füttyent egyet, és órák hosszat a rendelkezésére állsz. Atyaisten!

Ha akar valamit tőled, akkor mondja meg, ezt akár meg is írhatod neki, de én nem fecsérelném el ennyi időmet csak rá.

2012. szept. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok ember van úgy, hogy cseten könnyebb beszélgetni, ilyenkor közvetlenebb az ember...
2012. szept. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!