Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim szerint pszichiátriai...

Szüleim szerint pszichiátriai eset vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Mindig parázok valamin,pl azon,hogy míg nem vagyok otthon,addig meghal valamelyik családtagom,vagy valamelyik állatkám,olyan mániám is van,hogy 10x is megnézem,benne van e a táskámban a pénztárcám,telefonom,ha valahova megyek ,akkor is,

néha olyan is van,hogy mindig rá kell lépnem az útpadkára,mert ha nem,akkor meghal egy közeli ismerősöm

koleszban lakom,és ilyenkor azon parázom,hogy nem történt e rossz dolog otthon


2012. szept. 30. 20:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Hát, a leírtak alapján van igazság a szüleid álláspontjában, talán nem lenne haszontalan, ha felkeresnél egy pszichológust. Mondjuk pszichiátert szerintem csak akkor indokolt, ha ez már az életviteled is zavarja, mondjuk addig tökörészel az elindulással rendszeresen, hogy elkésel mindenhonnan, tegyük fel.
2012. szept. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen nálam is előjön, pl megnézem egy dolgot magamnál elkezdem: Megvan-Jó-Megvan-Jó-Megvan :D

20/F

2012. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Ez még nem vészes annyira, a parázós része hogy meghal valakid az kicsit zavaros már mármint nem normális annyira, de hogy megnézed hogy nálad van-e a tárcád az normális ebbe a világba bárhol bármikor kihúzzák a táskádból zsebedből úgy hogy észre sem veszed. Én is ilyen vagyok pénztárcára telefonra mindig odafigyelek és mindig a zsebemhez nyúlok hogy érzem-e hogy ott van. Már egyszer ki akartak zsebelni de észrevettem hogy mozog valami a zsebembe és egyből elkaptam az illető csuklóját hát igen az illető helyben lefagyott de elintéztem egy jó nagy ordibálással aztán elkergettem a francba.
2012. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én is megnézem 10x a dolgaimat. Mielőtt bemegyek a boltba akkor is megnézem mert egyszer nem vittem pénztárcát... Halál kínos volt
2012. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Annyira nem baj, de ha még komolyabbá válik, fordulj syakorvoshaoz!
2012. szept. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Hát, kicsit tényleg mániákusnak tűnsz, ami önmagában nem lenne vészes, de az elmondásod alapján, a rabjává váltál.

De nem hiszek a pszichológusokban és pszichiáterekben, szerintem magadban és a szüleiddel beszélgetve kéne rendbe raknod a dolgokat.

2012. szept. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha legkozelebb ilyen erzesed tamad, gondolj arra hogyha valami baj tortent volna, ugyis rogton felhivtak volna, a sulibol is hogy menj haza, vagy hogy menj be a korhazba surgosen. De mivel ilyen hivas nem tortent, baj sincen =)
2012. szept. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
sincsen* na mar sejpitek irasban is nem csak szoban:D
2012. szept. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
fél évig azt képzeltem,h terhes vagyok,pedig szűz vagyok még
2012. szept. 30. 21:30
 10/21 anonim ***** válasza:
Bocsi, de akkor te tényleg beteg vagy. :(
2012. szept. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!