Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek egy olyan expasiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek egy olyan expasival, aki pszichiátriai eset?

Figyelt kérdés
Volt barátomnak kétszer volt autóbalesete, mind a kétszer sérült a feje. Orvosok megállapították, hogy sérült az agya. 'Közös megegyezésre' szakítottunk, mert kiszámíthatatlan volt, féltékeny, és agresszív. Igazából sosem akart bántani, de mindig megtörtént a baj. 4 hónapja szakítottunk, pár napja egyik rokonánál futottam vele össze véletlenül, ahol szintén bántott (gyógyszerért mentem át a rokonhoz, az ex ott volt nála, és kaptam egy nagy pofont, hogy miért hagyom ki az életemből).
2011. jan. 26. 19:35
 1/8 Moszuke ***** válasza:

az ilyet meg kell ölni és elásni a meggyfa alá.

tönkreteszi más ember életét.. nem érdekel hogy direkt vagy csak azért mert fáj az agya...

ölesd meg, vagy menekülj el.

2011. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és az agresszivitás mit takar?
2011. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sokszor megpofoz(ott) a mai napig. Volt úgy, hogy a szám felszakadt, olyat kaptam tőle. Gyakran ordibál(t) velem lényegtelen dolgok miatt.
2011. jan. 26. 20:13
 4/8 anonim ***** válasza:
hát... nekem az exbarátnőm volt ilyen... és végül én lettem agresszívnak beállítva.
2011. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagy ívben kerüld el.
2011. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit! Ő már nem az az ember aki a baleset előtt volt. Én az első pár pofon után mentem volna a rendőrségre, feljelenteni bántalmazásért.
2011. jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
beteg embert bántani nem emberi dolog. nem lehet, hogy a baleset miatt ilyen? belső indulat, hogy balesete volt, és "sérült"? mert hidd el, a tudat is lehet néha frusztráló.
2011. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden előtt, keress egy Krav Maga szakkört, mert különben kiváló esélyeid lesznek bekerülni a híradóba mint főcím! És ez nem vicc! 32 késszúrással megölte volt barátnőjét....A lány többször kért segítséget a rendőrségtől ddde..... A támadó előzetesben van, pszichiátriai orvosszakértők vizsgálják... stb.


Ha összeveretnéd és pár kemény csávóval megfélemlíttetnéd, az sem lenne garancia. Az ilyen esetek jó eséllyel torkollanak tragédiába. Ezt nagyon komolyan mondom neked! Nemcsak a híradóban vannak ilyen esetek, de a városban ahol lakok volt pár eset a kerületünkben is. Ez nagyonis gyakori, és nem csak amolyan millióból egy!


Lenne még egy aljas módszer, de vagy te, vagy ő! Ha rászoktatod az alkoholra, vagy a kokóra, és belelovalod, akkor az élete előbb, utóbb kisiklik és véget ér.


A rendőrség nem tud, és nem is fog segíteni. Ezt nem én mondom, hanem a számtalan eset, ami már megesett!


Ha a csávó nemkomplett, akkor esélyed sincs nyugodt normális életet élni, őt pedig úgyis felmentik beszámíthatatlanságra hivatkozva!


Esetleg meg lehet próbálni bezáratni, de a legtöbb orvos sz@rik rá és ki fogja engedni, hogy ne nekik jelentsen problémát a kezelése és az eltartása. Esetleg ha jattolsz az orvosnak, hogy nyilvánítsa közveszélyesnek, akkor az is segíthet.


A legcélszerűbb hogy magadat meg tudd védeni, amikor sor kerül rá. Mert szerintem nem az a kérdés hogy igen-e, hanem hogy mikor!


Mindig legyen nálad fegyver, gázspré stb., mert vannak helyzetek amikor senki nem fog ott lenni hogy segítsen!

2011. jan. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!