Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámék alkoholisták! Van...

Anyámék alkoholisták! Van valaki hasolnó helyzetbe?

Figyelt kérdés

Én már nagyon meggyűlöltem őket. Mindent eladnak, állandóan bort vesznek.

Iskolába járok még, de már arra se adnak pénzt. Nem érdekli őket semmi más.


2012. okt. 1. 09:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szégyellem őket mások előtt, ők meg megjátszák magukat mint a rendes emberek, aztán meg itthon megy minden előről.
2012. okt. 1. 09:11
 2/7 anonim ***** válasza:

" Van valaki hasolnó helyzetbe? "


csak Magyarországon ,több százezren ,

2012. okt. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem szerencsére csak az apám ilyen..
2012. okt. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

az ilyen emberek fölöslegesek ebbe a világba

semmi más nem élteti őket, se céljuk se semmi

2012. okt. 1. 09:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak. Tudom ezzel nem sokra mész.

Soha nem éltem alkoholistákkal, de a szomszédomban, meg ismerősöknél láttam mi zajlik, és nem is tudom hogyan, de rettenetesen meggyűlöltem az ilyen mocsok embereket.

Nem kell senkitől a duma, hogy nem tudhatod miért isznak, mert amin átmentünk néhányan az életben mi is vedelhetnénk.Egyébként leültél már velük beszélgetni, hogy mit művelnek? És megkérdezted, hogy elmennének-e mondjuk az anonim alkoholisták klubjába?

Téged csak csodállak és tudom, hogy mivel így gondolkozol, te nem fogsz ilyenné válni annak ellenére, hogy ilyen szörnyű környezetben élsz. Amint tudsz lépj le és kezd saját életet.

2012. okt. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerencsére nekem is csak a fater ilyen,de sokat bosszankodok miatta.Dühít,hogy a világon semmi más nem érdekli,csak saját maga és még az utolsó pénzünket is elinná,ha teheti.Gusztustalan.Tudom,hogy az alkohol durva függőség és hogy az ilyen emberek segítségre szorulnak,de mi anyummal már 23 éve könyörgünk,hogy kérjen segítséget szakembertől.Mi nem tudunk meggyógyulni helyette,hiába várja a sült galambot.

2 Ezért hívom ezt az országot Csőországnak.

2012. okt. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van sok ember aki az ilyeneken segítene, de sajnos nem tud. Mindennapi öröm ez nekik, semmi más fontosabb dolog nincs nekik,nap mint nap felidegelnek valamivel és az a baj hogy ezt még élvezik is.
2012. okt. 2. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!