Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szorult helyzetbe kerültem....

Szorult helyzetbe kerültem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Múltkor tettem fel egy kérdést már a párommal kapcsolatban. 3,5 éve vagyunk együtt, de nagyon megromlott a viszonyunk, ő már nem szeret, de én szerettem még sokáig, nagyon nehéz tőle elszakadnom. Még mindig megyek hozzá, de kb. csak abból áll az esténk, hogy takarítok, főzök neki stb. Durván egy hete összeismerkedtem egy sráccal, rájöttem, hogy nekem pont ő "álmaim férfija". Mindig ilyen srácot képzeltem el már kiskorom óta. Hihetetlenül jóképű, nagyon jól keres (persze nem ez a lényeg, de nem hátrány), de mégse nagyképű, nagyon visszafogott, intelligens, udvarias stb. Szóval egy álom pasi :) Tegnap találkoztunk este, 3 órát beszélgettünk, sétálgattuk stb, aztán elköszönéskor megsimogatta a karomat...ez annyira jól esett. Míg hazafelé tartottam, váltottunk vagy 6-8 sms-t, és kiderült belőle, hogy kölcsönös a szimpátia. Én ennek annyira örültem, hogy alig aludtam éjszaka, ha el is aludtam, vele álmodtam.


Viszont ott a bökkenő, hogy a "párom" is ott van még, nem zártuk le a kapcsolatot. Nem tudom mit csináljak. Egyre jobban szorul a hurok, mert ő nem tud a másik srácról, bár mondta, hogy nem érdekelné ha lenne nekem lehetőségem mással lenni, mert nem szeret. De ezt én mégse tartom nagyon korrekt dolognak így, nem akarok 2 férfival lenni, de tanácstalan vagyok. Soha nem gondoltam, hogy ilyen helyzetbe kerülök. Nehéz elfelejteni a 3,5 évet, viszont úgy érzem, már én se szeretem, csak megszokás. Viszont a másik srácba kezdek bele szeretni.


Ti mit tennétek? Hogy tisztázzam ezt a helyzetet? Azt se akarom, hogy elmondom a "páromnak", hogy mi van, mert tuti én leszek a ribanc (holott még egy csók se történt), meg a szüleim se tudnak semmiről, azt hiszik minden jó köztünk. Erre hirtelen mást hoznék haza egyszer? Az "új" srácnak én elmondtam, hogy milyen helyzetben vagyok, úgy gondoltam ez a fair, hogy tisztázom vele, nem fogok titkolózni. De látszólag nem érdekli, mert érti mi van.

Na de a "páromnak" és a szüleimnek mit mondjak? Megőrülök...légyszíves, aki volt már esetleg ilyen kettős helyzetben, írjon nekem tanácsokat, mi lenne a legjobb! Persze mástól is várok ötleteket. :) Köszi!


2012. júl. 8. 08:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el a párodtól, és csak annyit mondj neki, hogy te sem szereted már. A szüleidnek is mondhatod ugyan ezt. Azután, hogy elköltöztél, nyugodtan találkozgass a másik fiúval, és később a szüleidnek is bemutathatod.
2012. júl. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Nem lakok a párommal. 1,5 éve hazaköltöztem tőle, mert azt mondta már nem szeret. Azóta próbálkoztunk, hogy hátha jobb lesz, én nagyon igyekeztem, de nem javult semmi.


Én mondanám ezt neki, de eddig ott vergődtem, nehogy vége legyen, most meg hirtelen azt mondom, hogy legyen vége? Nem könnyű ennyire nekem sajnos. :( Nagyon sok minden hozzá köt...mégis csak 3,5 év... :(


Itt az előző kérdésem amúgy:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. júl. 8. 08:46
 3/26 anonim ***** válasza:
nyított kapcsolatban éltek nem?
2012. júl. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
nagyon kamu kérdéseket raktok fel ti betegek vagytok nagyon...
2012. júl. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem ismerkedett egyikünk sem senkivel, bár ő állandóan jött ezzel, hogy "nézd micsoda kis fokhagymasegge van a csajnak, meg milyen vékony combjai", meg kérdeztem milyen napja volt, erre a válasza, hogy "jó volt, b.sztam a szeretőimet, most is jönnek este". Állandóan ezeket kellett hallgatnom, emiatt is lett elegem nagyon belőle, nem értette meg, hogy rosszul esik. Tudom, hogy nem volt mással, mert tőlem megkapott mindent, de már nem szeret. És már úgy érzem, én is kiszerettem belőle ezek miatt. És kezdek beleszeretni a másik srácba...
2012. júl. 8. 08:50
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
és együtt laktok...
2012. júl. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy együtt lakunk? Írtam, hogy nem lakunk együtt 1,5 éve. Nem tudom honnan szeded. És nem tudom miért lenne kamu kérdés, olyan emberek vannak itt, komolyan, mindent kamunak néznek. Ember, nem tetszik valami, húzzál vissza aludni vasárnap reggel. Vagy kívánom neked is, hogy legyél ilyen helyzetben, akkor majd megtudod, mennyire megterhelő lelkileg.
2012. júl. 8. 08:52
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem értem, mit kell egy ennyire egyszerű helyzeten is túlbonyolítani. Ott van egy pasi, akivel másfél éve nem szeretitek egymást. Be kell fejezni, és kész. Egyikőtök se fog sírni a másik után. Persze, lehet még sokat kínlódni, hogy jajistenkémháromésfélév, de ennek a felét nyugodtan dobhatod a kukába, mert annyit ért.
2012. júl. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Hát te jó hülye vagy. Min gondolkozol, van egy tök jó pasi, akivel boldog lehetsz és te azon gyötrődsz, hogy legyél e az ingyencselédje annak, aki a földig aláz.
2012. júl. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem azon gondolkozok, hogy együtt legyek-e még vele, mert azt tudom, hogy nem. Hanem az a kérdésem, hogy hogy hozzam fel neki, hogy ennyi volt? Én képtelen vagyok szakítani...nem tudom hogy tegyem meg.
2012. júl. 8. 09:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!