Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bonyolult helyzetbe...

Nagyon bonyolult helyzetbe kerültem, hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Sajnos olyan helyzetbe kerültem, amit soha nem gondoltam volna, hogy ilyen velem megtörténhet... :(

Párommal lassan 4 éve leszünk együtt, bár nem tudom kapcsolatnak nevezzem-e ezt. 1,5 éve hazaköltöztem tőle, 1 évig laktunk együtt. Akkor azt mondta, hogy már nem szeret, de azóta is próbáltam helyrehozni a dolgokat, próbálkoztam, hogy újra megszeressen. Itt lakott tőlem 10 perc kocsiútra, 7 km-re, de arra nem volt képes sokszor, hogy heti 1x átjöjjön, mindig én mentem át, volt mikor képes volt elkérni 500 Ft-ot a benzinre, hogy hazahozott. Aztán 2 hónapja elköltözött 25 km-re Pest másik felébe, azt hittem így a távolság majd összehoz minket, de mégsem. Én mentem szintén heti 2x, megbeszéltük, hogy ő jön heti 1x. Aztán persze már jött megint, hogy neki ez 2ezer Ft-ba kerül (az már mindegy, hogy nekem meg 10ezer egy hónapba a bérlet, ő keres havi 400ezret, én meg saját vállalkozásban, alig van pénzem mert nem kérem el a szüleimtől a nekem járó fizetést...). Szóval alig jött, veszekedések tömkelege stb. Előtte is sokat veszekedtünk, mert állandóan azt hajtogatta, hogy kövér vagyok (50-52 kg), meg milyen csajokat látott a konditerembe, meg éppen ahol. Ha mentünk mondjuk vásárolni, ott is legalább 5x megjegyezte, hogy "hmmm ennek is micsoda fokhagyma s.gge van, micsoda vékony combikái". Meg persze ahogy odaértem hozzá, már nyomta a kezembe a szemetes zsákot, hogy vigyem le a szemetet, aztán meg kezdjek hozzá a takarításhoz, főzéshez, rakjak be mosást. Szóval mint egy takarítónő, megcsináltam neki, ha este 8ra értem oda, akkor 10ig csináltam, ő meg ült a tv vagy a gép előtt. Meguntam, ha emiatt kivertem a balhét, ekkor én voltam a hisztis p.csa. A szex se jó már vele, engem nem hajlandó semmilyen formában kielégíteni, én persze elégítsem ki, az "alap". A szex meg úgy néz ki, hogy hátulról beteszi, 10 perc alatt végez és mehet mindenki a dolgára. És akkor csodálkozik, hogy az ember hisztis. :)


Na kb. ez az előzmények lényege. Szóval minden rossz már, én bejárónő lettem nála, akit meg is lehet dugni.


Most jön a csavar. Megismertem egy srácot, aki iszonyat jól néz ki, nagyon kedves, szorgalmas, külföldön dolgozott 3 évig, majd hazajött és most itt dolgozik. Találkoztunk, első randin már nagyon jól éreztük magunkat, de nem történt semmi. Másodikon megint sokat sétáltunk, nagyon jól éreztük együtt magunkat, és elköszönéskor megcsókolt. Annyira jól esett, mivel ugye páromtól ezt nem kapom meg már vagy 2 éve, nagyon ritkán van egy szájrapuszi, megölelni nem ölel meg soha, én se ölelhetem mert eltol magától, alvás közben se ölelhetem meg, meg semmi ilyesmi. És ez a srác meg szorosan magához ölelt, simogatta a hátam, aztán elköszöntünk. A múlt hét úgy adódott, hogy nem tudtunk találkozni. Párom időközben nélkülem elment nyaralni az apjával, testvérével és egyik haverjával (nem is akartam volna menni, mert az apjával nagyon rossz viszonyban vagyok, lehordott máskor mindennek tök alaptalanul, de ez más történet megint). És úgy alakult, hogy beszéltünk a sráccal, és hirtelen felindulásból szombat este nála aludtam. Előtte megbeszéltük, hogy csak barátok leszünk, mert ő lehet, hogy már jövő hónapban, de legkésőbb októberben visszamegy dolgozni külföldre, és nem szeretné ha mindkettőnk sérülne emiatt, inkább csak mint barátok találkozzunk. Aztán este filmnézés közben hozzábújtam, simogatta a karomat, egyszer felnéztem rá, és megkérdeztem, hogy "nem nyomlak a vállammal?" mondta, hogy nem, és abban a pillanatban megcsókolt, aztán nem részletezem, de gondolhatjátok, hogy hol kötöttünk ki. :) És életemben nekem ilyenben nem volt részem, mint vele. Iszonyatosan jó volt, én ott, abban a pillanatba olyan szerelmes lettem, hogy nem is hiszem el még most se, hogy megtörtént. Utána 2 napig extázisban voltam, aztán kezdtem lenyugodni. Mert hogy megy ki külföldre, és nem szabad, hogy egymásba szeressünk. Meg hogy ott a párom, de bevallom nem érezek emiatt lelkiismeret furdalást, mert ahogy ő bánt/bánik velem...


És most úgy alakult a dolog, hogy ezzel a sráccal ki tudnék menni én is ősszel, amiről már beszéltünk, hogy milyen jó lenne, de a vállalkozásunk miatt hezitáltam, de megbeszéltem a szüleimmel, és ők is támogatnának. Nagyon szimpatikus nekik a srác, bár csak képeket mutattam nekik róla, meg meséltem, de páromról megvan a véleményük, hallottam most is reggel, hogy róla beszélnek, hogy jobb lenne ha vége lenne, mert csak sérülök. Szóval beszéltem a sráccal, és nagyon örült neki, mondta hogy csak októberben fog kimenni, én meg novemberben tudok utána, és akkor így csak 1 hónapot kellene külön lennünk, addig meg jobban megismerjük egymást, stb. Be tud ajánlani majd a céghez, ahová ő is megy dolgozni, szóval minden nagyon nagyon jó lenne.


Most jön a gond. Párom ma jön haza a nyaralásból. Tegnap beszéltem vele, kérdeztem átjön-e holnap. Azt mondta menjek én, ha akarok, mert csütörtökön le fog menni a szüleihez. Mondtam neki, hogy én nem tudok menni, mert csütörtökön korán kelek, nem tudok nála ott aludni, 6 órakor kellene indulnom reggel tőle, hogy ideérjek a boltunkba nyitni. Erre mondtam még neki, hogy jöjjön át ő csütörtökön, mielőtt megy a szüleihez, elkezdi "majd még meglátom". Na hát erre leszek én nagyon kíváncsi.

Valahogy meg kellene neki mondanom, hogy vége, és megyek külföldre ősszel, de nem tudom hogy tegyem. A megszokás még eléggé megvan, nehéz tőle elszakadnom, pedig úgy érzem én sem szeretem már. Kiszerettem belőle ezek miatt, hogy cselédnek kezel, én akármennyire is igyekeztem helyrehozni a kapcsolatunkat.


Hogy kezdjek hozzá? Múltkor is beszéltünk erről, meséltem neki a másik srácot, hogy tetszem neki, és vele boldog lehetnék, és akkor jött azzal, hogy nagyon gáz hogy még én tepertem eddig, hogy legyen jó minden, most meg már mással lennék. Meg arra jutottunk akkor is, hogy megpróbáljuk megint, de akkor "fogyjak le meg ne hisztizzek és akkor TALÁN majd belémszeret megint". És nekem ezek miatt nagyon nehéz tőle elszakadni, mert mindig felkelti bennem a reményt, hogy talán még együtt lehetünk, de szerintem ebből már nem lesz semmi. Hogy mondjam meg neki, hogy hozzam ki a lehető legjobb szituációt a dolgokból? Elmondani semmiképp nem szeretném neki, hogy ott a másik srác, és történtek komoly dolgok már köztünk. Pedig legszívesebben az orra alá dörgölném, hogy mennyivel jobb vele. :(


Elnézést, hogy hosszú lett, remélem lesz olyan, aki elolvassa és tud nekem segíteni, biztatni, tanácsokkal ellátni, hogy szakítsak. :(


2012. júl. 25. 07:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg hosszú lett. Viszont nem értem, mi ebben a bonyolult? Te miért is voltál eddig ezzel a taplóval?? Olvass vissza miket írtál, és gondolkozz, milyen tanácsot adnál valakinek, aki ilyet ír.


Amúgy, én tuti nem mennék át hozzá soha többet, és max küldenék egy sms-t, hogy ennyi volt :D Kb ennyit érdemel. Ő meg úgyse fog elmenni, mert drága :D

2012. júl. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
És ezek után komolyan hezitálsz? Nem is értem hogy miért pazarlod az idődet egy olyan hülyére, mint a barátod. Tett ő bármit is ebbe a kapcsolatba? Én nagyon úgy látom hogy csak neked fontos ez az egész, ő meg leszarja hogy mi van veled. Szerintem csak azért nem szakított még veled, mert te néha átmész hozzá és nincs egyedül. Dobd ki a francba ezt a s*ggarcot, és menj külföldre! én, ha nem tudok dönteni, akkor írok egy listát minden lehetőség előnyeiről és hátrányairól. Ha te ezt megcsinálod, rögtön látni fogod hogy mi a helyes.
2012. júl. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Már nem hezitálok, tudom, hogy szakítani akarok vele, mert boldog szeretnék lenni, és itt a másik srác, aki sokkal-sokkal jobb nála minden téren. Csak nem tudom hogy kezdjek hozzá a szövegemhez, mit mondjak neki, hogy ne hordjon el mindennek, stb. :( Sajnos elég érzelmes vagyok, nehezen tudok ilyen helyzetben lépni, mert rosszul esik, félek, hogy megbántom...bár azt mondta máskor, mikor kérdeztem hülyeségből, hogy "mi lenne ha mással lennék?" erre ő jött, hogy "leszarom, mit tudok csinálni?" Meg is lepődtem, de szerintem komolyan gondolta...mégis nehéz. :(
2012. júl. 25. 08:16
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

És ezek után komolyan hezitálsz? Nem is értem hogy miért pazarlod az idődet egy olyan hülyére, mint a barátod. Tett ő bármit is ebbe a kapcsolatba? Én nagyon úgy látom hogy csak neked fontos ez az egész, ő meg leszarja hogy mi van veled. Szerintem csak azért nem szakított még veled, mert te néha átmész hozzá és nincs egyedül. Dobd ki a francba ezt a s*ggarcot, és menj külföldre! én, ha nem tudok dönteni, akkor írok egy listát minden lehetőség előnyeiről. Ha te ezt megcsinálod, rögtön látni fogod hogy mi a helyes.

A 'barátod':

E:régen szeretted, köt a megszokás

H:ő nem szeret téged, bunkó, a szüleid sem szeretik, nem vagy neki fontos, úgy bánik veled, mint egy szarral (bocsánat)


Az új hapsi:

E:szeret téged, te is szereted, kedves, tetszik a szüleidnek, jó vele a szex, lehetőséged van külföldre menni és új ismereteket szerezni, a szüleid is támogatnak

H: ???


Ne szabad hagyni, hogy az olyan emberek, mint a barátod, leszívják az energiádat, és élősködjenek rajtad. Gondolj csak bele hogyan bánik veled. Egyszerűen undorító amit művel. Te meg buta vagy, amiért hagyod hogy ezt tegye. Szerintem te is tudod mi a helyes döntés, csak még nem merted bevallani magadnak.

Sok szerencsét ;)

2012. júl. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Attól függetlenül, hogy ezzel az új barátoddal hogyan is fog alakulni a kapcsolatod, a régivel már biztosan szakítanék, ill. már régen szakítottam volna. Nem szeret, nem is fog, ahogy mondod, érzed, csak bejárónő vagy neki, akit mellesleg még meg is lehet...

Soha az életben nem fog igazán, szívből szeretni.


Ha abba a másikba beleszerettél, és napokig a föld felett lebegtél, akkor már hogyan is képzeled, hogy a régivel ott folytatod, ahol 1-2 héttel korábban abbahagytátok?


Menj a másikkal külföldre, hagyd a vállalkozást másra, majd megoldják, építsd a saját életedet, a saját jövődet, a saját boldogságodat!

2012. júl. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, még nem fejeztem be, mikor elküldtem véletlenül...
2012. júl. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ez a pasi nem érdemli meg, hogy miatta szorongj, rosszul érezd magad. Neki nincs joga lehordani téged, nem az apád. Nem kell ilyen nyuszinak lenni, te is ugyanolyan ember vagy mint ő (csak sokkal jobb lelkű). Küldj egy SMS-t és ne rágódj azon, hogy jaj szegény mit fog szólni. Ő leszarta éveken keresztül, hogy te mit érzel, neked sem kell másképp tenni.
2012. júl. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező ez nem hosszú lett hanem QURVHOSZÚ lett.

De nem bántalak.:)

Nem értem a kérdésed ,ha valaki azt mondja nem szeret akkor???

WTF??

Nem értem, ennél egyszerűbb és világosabb jelzést nem kaphattál volna a "párodtól" aki fikáz,cselédnek tart,kövérnek nevez (egy 50-52kg nő akkor kövér ha 122cm).

Nem kell patikamérleggel mérni egy kapcsolatot ki mennyit tesz bele,de nyilván érzi azt az ember,hogy én sokkal többet tettem bele mint a másik ,szólok egyszer -nincs változás,szólok kétszer-még akkor sem változik ,harmadjára nem szólok ,hanem szevasz-tavasz.

Kapd össze magad,hagyd itt ezt a nyomoroncot,szívasson mást.

És ,hogy mond el azt,hogy vége .

Nagyon egyszerű: apukám megismertem valakit aki ezerszer különb nálad ,de nem ő miatta szakítok, hanem azért mert nem becsültél meg, szartál a fejemre.

Ez van.

2012. júl. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Felhivod, közlöd vele, hogy nem mégy át és hogy részedröl vége a kapcsolatnak, leteszed a telefont, ennyi.

HA hiv, nem veszed fel, az SMS-eket olvastlanuk törlöd, a számát tiltólistára teszed.

2012. júl. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tehetem meg az sms-ben szakítást, mert apum tartozik neki pénzzel, meg vannak nála cuccaim, meg nálam is vannak cuccai. De azt majd pénteken elintézem, és visszaadom neki a kulcsát is. Csak nem tudom mit mondjak neki. Tudom, hogy nyuszi vagyok, de én inkább mindent helyrehozok, mielőtt eldobom, és most is nehéz ezen túllépni...van sok szép régi emlékünk. Azokat nehéz elfelejteni...bár kárpótol ami elé nézek, azt hiszem. :) Vele bejárhatom a világot (légiutas-kísérő 18 éves kora óta, külföldön is az volt, és itt is az a Wizzair-nél, nekem ez nagy álom munkám, és be tud majd ajánlani ugyanahhoz a céghez később, előtte meg dolgozok kisebb munkákat, míg megszokom a nyelvet és az országot). Ő is már csomó helyen járt, nagyon nagy az ismeretségi köre, ismeri Angliát, Írországot, tudja hogy kell boldogulni külföldön, családot szeretne pár év múlva, és tényleg, nem kell tartanom tőle, hogy átver, mert ismerem picit régebb óta, csak nem beszéltünk, és tudom, hogy milyen ember, stb...csak ez hogy hogy álljak "barátom" elé, és mondjam, hogy mi van. Ez nehéz...
2012. júl. 25. 08:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!