Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi agresszivitás...

Miért van ennyi agresszivitás manapság az emberekben?

Figyelt kérdés
Nemrég óta vagyok az oldal látogatója, de én ennyi rosszindulatot az életben nem láttam még. Valaki feltesz egy kérdést és vagy neki, vagy a válaszadók egymásnak a legapróbb szemlélet eltérésnél ilyeneket írnak, hogy "te mekkora gyökér vagy, idióta, rohadj meg". Az életben is így beszéltek egymással, ez az általános mostanában?
2012. okt. 1. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát az utcán sem sokkal jobb a helyzet, de erre az oldalra ne alapozz, itt a látogatók 80 %-a trollface.


A múltkor egy kismama töltögetett fel magáról képet, hogy hogyan néz ki. Egy tök átlagos kismama képe volt, semmi extra, persze dicsérték, hogy csinos meg minden. Hát jó, erre van szüksége.


Aztán egy másik kérdésnél leugatott egy lányt, mert szerinte ő dagadt, pedig csak magasság mely súly adatokat tudott, ami mint tudjuk nem sokat jelent. Persze vitába keveredett a kérdezővel, amikor meg stílusának megfelelő kritikát kapott, akkor privátban osztott, hogy dögöljünk meg. És ez egy kismama.

2012. okt. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez elkeserítő..
2012. okt. 1. 11:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, az életben elkerülöm az általam gyökérnek vélt embereket. Viszont, ha valami miatt kénytelen vagyok velük szóba (inkább vitába) elegyedni, akkor igen, ott is így beszélek velük. :)
2012. okt. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha kinyitod a szemed,rájössz,hogy ez nem csak itt van így,hanem máshol is,csak kint burkoltan.Itt csak nagyobb a szája az embereknek,mert monitoron keresztül nem lehet fojtogatni.
2012. okt. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudod itt névtelenül elszáll egyesek gyávasága, a való életben vágják a jópofát és hallgatnak bár akkor is szivesen megmondanák, csak ott már személyes az űgy :). Mit akarsz amikor olyan emberek vannak akik a szerencsétlen nőnek akit ver a férje azt válaszolja, hogy biztosan megérdemli, hogy veri. Az ilyenre egyszerüen mit mondj. Különben annak törölték a válaszát, de még mielőtt törölték volt időm elolvasni.
2012. okt. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mert a kérdező álomvilágban él.


Dreams gonna fly away...

2015. ápr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!