Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó az, ha a szülő nem képes...

Jó az, ha a szülő nem képes megbízni más emberekben?

Figyelt kérdés

Üdv. Nos nem rég voltam egy házi buliban, de az őseimnek azt hazudtam ,hogy a barátnőmnél leszek és nála alszok. Ez mind jó lett volna, de nem engedtek ott aludni. Csomószor már felhívtam őket ez ügyben, de nagyon nem akartak elengedni és ez mindig így van. Koncertekre is alig engednek és ez már nagyon zavar. Nem akarok állandóan itthon lenni és a nyakukon lenni. Főleg apám ilyen, hogy mindenre nemet mondd meg (és ezt nem is tudja vagy nem akarja megindokolni) , hogy csak más a hibás meg nincs igaza. Ha meg beszélek velük mindig az a válaszuk, hogy nem bíznak a barátaimban. Na köszöntem.

16/L


2011. aug. 22. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a barátaidban nem bíznak, hanem benned.
2011. aug. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Benned nem bíznak, és jogosan, elvégre hazudsz nekik...
2011. aug. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok szülő, de senkiben nem bízok.

Eddig bevált, mivel igen ritkán vernek át.

2011. aug. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na igen. Elsonek meg a masodik tagnak tokeletesen igaza van.ezt utalom magamban, hogy hazudok, de maskepp sehova nem engednenek.
2011. aug. 23. 03:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Jézusom, te nem aludtál?

Próbálj meg leülni a szüleiddel, és beszéljétek meg. Kérdezd meg, miért nem bíznak benned, és a barátaidban. Egyáltalán ismerik a barátaidat? Nem lenne hátrány.

Aztán mondd el, hogy szeretnél időnként elmenni valahova, esetleg kössetek valamilyen kompromisszumot.

Hidd el, sokkal célravezetőbb, mint hazudozni. Ha látják, hogy felelősségteljesen gondolkozol, engedni fognak.

2011. aug. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!