Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyian írják hogy a mai...

Annyian írják hogy a mai 13-14 éves fiatalok milyenek? ( többi lent)

Figyelt kérdés
én is voltam már részeg (meg is bántam) voltam kifestve leszek is még tanulmányi eredményeim jók mégis egy csomóan leszólnak hogy ilyen fiatalon barátom van voltam részeg néha ki vagyok festve nem értem miért ekkora gond ez? velem van a baj hogy nem értem miért rossz ez?
2012. okt. 1. 17:25
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%

Csak féltenek és jogosan!

Az baj, hogy már részeg voltál 13 évesen!

2012. okt. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Tudom fiatal vagyok hozzá de megbántam meg azóta nem is iszok csak nagyon ritkán mikor anyumék adnak sört de azzal úgy vagyok hogy alig van benne valami és ezért nem tartom nagy gondnak :)
2012. okt. 1. 17:30
 3/49 anonim ***** válasza:
66%

Amikor 22 évesen lettem terhes a férjemtől, a munkahelyemen oltott egy 50es nő, hogy minek ilyen fiatalon szülni, mindek férjhő menni.A mai fiatalok már 10en évesen szexelnek stb... ... ...Erre megkérdeztem tőle, ha neki ez a véleménye, akkor anno miért is szült ő 15 évesen gyereket?

Csak pofáznak, de régen is ugyanez volt

2012. okt. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
De ha te magad is szegyenled magad, amiert 13 eves reszeg voltal, akkor miert lepödsz meg azon, ha masok megbotrankoznak ezen? Erted? Te magad is tudod jol, hogy mi helyes, es mi nem az ennyi idösen. Tartsd magad ehez, es akkor nem kerdes, ez a kedes amit kiirtal :)
2012. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Na igen ez a másik amit nagyon "szeretek" hogy az ilyen idősebb nekem inkább nénik ezeket mondják pedig ők sem voltak jobbak :/
2012. okt. 1. 17:34
 6/49 A kérdező kommentje:
Csak mások ezt nem tudják hogy én voltam már voltam részeg és úgy ítélkeznek :/ ők ezeken vannak inkább kiakadva hogy néha van rajtam szemceruza (nem iskolában és nem is sima hétköznapokon) :/
2012. okt. 1. 17:45
 7/49 anonim ***** válasza:
50%

Hát ne haragudj de a szüleid sem semmik h 13 évesen sört adnak neked. Gyünyürű mondhaom. És igen én jobb voltam. Persze nem 1 angyal meg én sem vártam meg a 18-at, de nem 13 hanem 16 voltam mikor berugtam.

Meg itt nem arról van szó h felken 1 kevés festéket magára, hanem h sok 13-4 éves egy kiló sminkkel az arcán rohangál. Meg úgy öltözik, viselkedik mint egy huszonéves. szexelnek, cigiznek.... stb. Ránéz az ember és elszörnyed

2012. okt. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
Akinek meg nem inge az ne vegye magára
2012. okt. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
60%

Lehet, hogy nem tudják, hogy voltál már részeg, de voltál és ezek szerint mégis helyesen ítélkeztek.. ;) És most nem arról van szó, hogy támogatnám a dolgot, de az általánosítás azért általánosítás, mert sokan tapasztalják ugyanazt, és van alapja a dolognak - mint a te esetedben is. Akkor mégis min csodálkozol? :)))


Mellesleg, ha mint korábban is írták, te is tudod, hogy helytelenül cselekszel, akkor ugyanez a kérdés: miért csodálkozol, hogy mások is annak tartják? Hogy ki vagy festve 14 évesen, az nem gond, ha nem viszed túlzásba. De hogy iszol és barátod van (akivel nyilván nem csak szégyellősen fogjátok egymás kezét), az igenis baj. Ha nem érted, akkor tessék elővenni a biológiakönyvet, ugyanis ezt nem szimplán erkölcsileg helytelenítik a felnőttek, hanem mert még a testetek sem áll készen olyan dolgokra, mint az alkohol, a szex, a dohányzás... ez egyszerű tény, csaskhát a tinédzserek buták ;)

2012. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
De azzal mi gond van hogy van barátom?
2012. okt. 1. 17:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!