Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban lévő fiatalok,...

Párkapcsolatban lévő fiatalok, mit szoktatok a barátotokkal csinálni, h ne unjátok meg egymást? Programok?

Figyelt kérdés
csak kiváncsi vagyok, semmi több (:
2012. aug. 9. 20:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
45%
Nintendózunk:Super Márió JEH!
2012. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
70%
szerintem az már alapból rossz ha azon kell gondolkodni hogy mit csináljunk hogy ne unjuk meg egymást
2012. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
72%

"mit szoktatok a barátotokkal csinálni, h ne unjátok meg egymást?"


Cserélgetjük.

2012. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
programokra gondoltam:DDD gondolom nem néztek filmet minden alkalomkor :d
2012. aug. 9. 20:17
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Biciklizés a cukrászdáig, séta, kirándulás,közös főzés, városnézés, filmnézés, nemrég megtanított sakkozni, számítógépezés, családlátogatás, barátok, éjszakai fürdőzés-most hirtelen ezek jutottak eszembe
2012. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is rég rossz, ha arra kell a program, hogy ne unjátok egymást :D:D

Nah mind1...

Nemrég vettünk betűtornyot, csináljuk a Budapest Kupát, így amiatt gyalogtúrázunk, kirándulunk, bicajozunk, fagyizunk, filmezünk, iszunk :D

2012. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
tinikre gondoltam elsősorban, mert nem értem mit foglalhat magába egy tini ' kapcsolat' :DDDDD
2012. aug. 9. 20:22
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Bármit amit csinálni lehet és van kedvünk hozzá. Esti séta, kirándulás, túrázás, tóban csobbanás, koncertek, fesztiválok, kocsma haverokkal, iszogatás. Otthon: dvdzés, számítógépes játékok, társasozás, macskázás, közös kajagyártás lisztdobálással meg még sok minden ami most épp nem jutott eszembe.
2012. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
65%

Elég monoton életet élünk, soha nem voltunk kirándulni, nyaralni, és sokat vagyunk sülve-főve együtt egy szobában, eddig mindig egy helyen is dolgoztunk. Mégsem unjuk egymást. Nekünk fekszik ez az otthonülős életmód, az lenne a furcsa, ha a másik vágyna a pörgésre. Mi ilyenek vagyunk, és működik. Ja és élettársak vagyunk, természetesen.

23N, 28F

2012. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
54%
Most akkor tinikre gondolsz? Te párkapcsolatot írtál. Az nálam kizárja egymást.
2012. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!