Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem lehet normálisan...

Mért nem lehet normálisan hívni a páromat?

Figyelt kérdés
Van egy fél éves kapcsolatom,amiben nagyon boldog vagyok.A párom nem egy link alak,szerény,udvarias,csendes.De ha jön hozzánk,apám mindig ilyeneket szól,hogy "megint jön a kanod?" "Ma is jön a pasasod?" Most lehet,hogy csak nekem esik rosszul,vagy én vagyok túl érzékeny,de van neve is a páromnak,és mért kell ilyen egyszerű,alpári módon beszélni róla? Vagy csak túlreagálom?
2012. okt. 2. 17:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Faterod féltékeny, ennyi. Elviszik a pici lányát.
2012. okt. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem csak poénkodik?
2012. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
vagy egyszerűen apádnak ez a stílusa?
2012. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát ez nem poén sajna.Apunak eléggé "érdekes" a stílusa,sógoromat rendszerint "a fa.kalap" néven emlegeti.Pedig nővérem nem a vérszerinti lánya apámnak.Ez nem féltékenység,ez szerintem bunkóság.Bár lehet,hogy tévedek,de engem bántana,ha a párom anyukája így beszélne rólam.Még jó,hogy ezt a párom sosem hallja.
2012. okt. 2. 17:37
 5/20 A kérdező kommentje:
Ha a szerelmemet úgy hívom,hogy a párom,abban mi az undorító? hát kedves utolsó,neked is van valami flúgod az tuti!Ha okosat nem tudsz írni,hülyeséget meg felesleges!
2012. okt. 2. 17:43
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Te meg "párod"-nak hívod, ez pont ugyanolyan undorító!

:(


A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.



Most mi van? Ha azt mondja, hogy a párja, az olyan mintha azt mondaná, hogy a kanja?!!!

Miért kell mindenbe belekötni? A párom undorító, a kedvesem nyálas, a pasim rideg, a fiúm olyan tinis... Csak felsoroltam amikbe bele szoktak kötni! Akkor mégis minek nevezze?

Nekem férjem van, ennek ellenére kedvesemként szoktam emlegetni, mert így esik jól.


Kérdező én abszolút megértelek! Apád nagyon bántó, ahogy másokról beszél!

2012. okt. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hát ez az.Én sem értem a kedves válaszoló problémáját!Vagy ha a nevén szólítjuk a párunkat /fujjj,párunk :D/,az az elfogadott szerinted?
2012. okt. 2. 17:49
 8/20 A kérdező kommentje:
170cm 50kg..jah jah nyilvánvaló...idióta!
2012. okt. 2. 18:00
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem edesap mindig ugy hivta az udvarlokat,hogy jon a haverod?? Meg jon erted a hogy hivjak? Meg a majom? Mostanra kicsit megbekelt Igy 21eves koromra,mar ki tudja mondani,hogy Tibivel mivan??! :)nem tudom te mennyi idos vagy,de ez biztos valtozni fog,ha valaki szimpi lesz neki.
2012. okt. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
23%
én már rég kiosztottam volna apámat ha így viselkedne nem gyk-ra irogatni... neki kéne feltenni ezt a kérdést nem nekünk...
2012. okt. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!