Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem éreztem még ilyet,...

Soha nem éreztem még ilyet, nem kívánom a páromat, mit tegyek?!

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok, 2 éve vagyok együtt a párommal. A szex mindig nagyon fontos volt számomra, imádok együtt lenni a párommal tegnap este viszont azt éreztem hogy egy porcikám se kívánja. Sőt kimondottam rossz érzés volt hogy csókolgatott stb... Soha senkinél nem éreztem ezt. Leállítottam mondtam, hogy most nincs kedvem a dologhoz megértő volt csak nem értette ő sem mi van velem csak annyit kérdezett hogy esetleg már nem szeretem.:( Hozzáteszem mostanában elég későn érek haza a munkából és vannak dolgok ami miatt neheztelek rá, de a szexszel sosem volt baj. Nem tudom most csak őt nem kívánom vagy az összes férfiból kiábrándultam. Idáig ha volt is valami vita közöttünk a szex működött ugyanúgy most valahogy nem tudom szétválasztani a dolgokat. Mit tegyek, mert ez így nagyon rossz:(
2012. szept. 28. 07:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fáradt vagy,kimerült... akkor ezzel lehet magyarázni.Nekem 2 gyerekem van(5 éves és 15 hónapos)Nálunk is van olyan hogy vagy én vagyok túl fáradt és nem kívánom vagy a párom.De megértjük ezt és csak összebújunk...Gondolom szereted a párod...egy kapcsolatban hosszú távon nagyon sok dolog lesz amitől elmegy a a kedved..de tudni kell megbeszélni együtt megoldani. 27/N
2012. szept. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondod, hogy ez normális amit érzek? Azért érzem csak rosszul magam, mert régebben ha este 10-re értem haza 16 órás műszak után akkor is ugyanúgy volt kedvem a páromhoz:( Mi is tervezzük a közös jövőt, babát szeretnék stb... de kicsit elbizonytalanodtam ma reggel, hogy így hogy fog működni a dolog. És az aggaszt, hogy nem kívánom az egy dolog, de ahogy írtam szabályosan rosszul éreztem magam ahogy közeledett felém. Mikor lefeküdtünk aludni összebújtunk akkor már nem volt baj.
2012. szept. 28. 07:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak kimerült vagy. Pihenj és ha tudtok pár napra vegyetek ki szabit és meneküljetek el a robotból.
2012. szept. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is éreztem már ilyet. A kimerültségnek tudtam be. Szerintem nagyon fontosa továbbiakat tekintve, hogy minél előbb lépj túl rajta. Ne hagyd, hogy beléd ivódjon a dolog, mert nyomot hagy és kihat a későbbiekre.
2012. szept. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi,teljesen normális.

Ősz van,ilyenkor többször előjön ez nálam is.Nincs elég meleg,meló után halom elintéznivaló,valamelyik nap még fürdeni is ugy kellett rávennem magam,semmihez nem volt kedvem.

Pedig nincs semmi baj köztünk se igazán,bgelőlem ezt a rossz idő hozza elő.

2012. szept. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. A modern életvitellel jön, pörgünk egész nap, nagy a stressz, néha az embernek csak ahhoz van kedve, hogy pihenjen vagy csak leüljön és kicsit lazítson. Ne érezd magad ezért rosszul.
2012. szept. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez normális időnként, ne félj!

Nekem is voltak már hosszútávú kapcsolataim, imádtam/imádom a szexet és egy időben már-már nimfománnak éreztem magam mert egész nap csináltam volna :).

Az utóbbi időben viszont sok stressz ért (elvesztettem a munkám, a szüleim válni fognak és még ezer apróság) és bizony az utóbbi hónapokban heti 1X szeretkezem a barátommal.

Ő is stresszes, ő is nemrég hagyta ott az állását, azelőtt meg a munkahelyi stressz...

Sehogy sem jó.

Pedig nem arról van szó, hogy nem kívánjuk egymást.

Legalábbis én nem a páromat nem kívánom, hanem magát a szexet nem.

Inkább odabújok és filmezünk.

Néha úgy érzem, mintha nyuggerek lennénk :D.

De igazából tudom, ha helyrejön az életünk (munka és hasonlók) akkor megint kétnaponta egymásnak esünk majd. Legalábbis én ebben bizakodom.

L/25

2012. szept. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, megnyugodtam kicsit. Tegnap este már minden rendben volt:)utolsó hozzászóló szurkolok nektek, hogy rendeződjenek ott is a dolgok:)
2012. szept. 29. 07:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Na, látod, nincs semmi baj :).

Örülök.

Köszönöm, én is remélem, hogy visszatér majd minden a régibe ha rendeződnek a dolgaink.

L/25

2012. szept. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!