Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak "szerencsés" vagyok,...

Csak "szerencsés" vagyok, vagy tényleg nem olyan nagy dolog ez a párkeresés?

Figyelt kérdés

Nem értem azokat az embereket, akik görcsölnek éjjel

nappal azon, hogy jajj nincs senkim, forever alone meg stb... Én mindig úgy voltam, hogy sosem kerestem magamnak barátot és mégis mindig megtalált a szerelem. A legelső barátom óta nem is voltam szingli 1 hónál tovább.

Viszont én tényleg sosem tettem semmit, hogy találjak bárkit is, szinglin is tökéletesen elvoltam. Csak valahogy mindig úgy alakult, és hosszabb, komolyabb kapcsolataim voltak (2-3 évesek). Meg aztán nem is vagyok egy tipikus "jó csaj".

Szerintetek ez csak azért van, mert sosem kerestem görcsösen a szerelmet, nem voltam kapcsolatfüggő?


Vagy, aki nem talál magának senkit a keresés ellenére... miért nem talál?


2012. okt. 3. 00:49
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
37%
azert mert lany vagy... ha puncim lenne nekem se lenne nehez dolog part talalni
2012. okt. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Hát van sok lány barátom, akik állandóan azon hisztiznek, hogy nem találnak egy rendes pasit. Én meg nem értem, miért, mert szépek, értelmesek stb...
2012. okt. 3. 00:56
 3/50 anonim ***** válasza:
98%
Akkor igen, örülhetsz hogy mekkora szerencséd van, baromi ritka az ilyen.
2012. okt. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
91%

Még 16 évesen voltam reménytelenül szerelmes egy srácba, húztuk egymás agyát, vagyis inkább ő az enyémet, nem is lett belőle semmi. Sikerült túllépnem rajta és végre szabadnak éreztem magam. Akkor döntöttem úgy, hogy én nem keresem a szerelmet. 2 hónap múlva rámtalált és 2 évig együtt voltunk. Az utolsó pár hónap nagyon rossz volt már és akkoriban megismerkedtem egy sráccal, csoporttársam volt az egyik órán. A szakítás után találkozgattunk és szép lassan kialakult a dolog, azóta is együtt vagyunk, lassan 2 éve.


Szóval én is szerencsésnek mondhatom magam, mert nem kerestem a kapcsolatokat és mégis rámtaláltak.

2012. okt. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
52%

hat akkor azmeg azert van mert allandoan azt hirdetik, hogy milyen jo lenne az a pasi aki torodik veluk stb stb es mikor jon az a fiu aki tenyleg ilyen es torodik kedves vicces aranyos akkor "fuuu ne rontsuk el ezt a jo baratsagot". tapasztalat :) F/19

..|.,

2012. okt. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
37%
Tényleg nem nagy dolog a párkeresés, legfeljebb azoknak akik egész nap a lakásban ülnek... ott valóban nem lehet ismerkedni. De olyan is sok van aki az első kudarc után feladja aztán azon sajnálkozik évekig.
2012. okt. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
42%

"Szerintetek ez csak azért van, mert sosem kerestem görcsösen a szerelmet, nem voltam kapcsolatfüggő?"


Pontosan.

2012. okt. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
5. válaszoló: ez igaz, sokan nem is tudják kit szeretnének, ha meg igen, akkor nem veszik észre, hogy valaki olyat kosaraznak épp ki.
2012. okt. 3. 01:12
 9/50 A kérdező kommentje:
4. válaszoló: jól tetted, hogy eldöntötted, nem görcsölsz rajta.
2012. okt. 3. 01:15
 10/50 anonim ***** válasza:
58%
Nemcsak szerencsés vagy, de végtelenül bunkó is, hogy ezzel sértegeted azokat, akiknek nem olyan egyszerű az életük.
2012. okt. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!