Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye ez nem olyan egetrengető...

Ugye ez nem olyan egetrengető dolog?

Figyelt kérdés
A nővérem mostohafiának nem is olyan sokára lesz az esküvője. A mostohafiút a nővérem fogja oltárhoz kísérni, bár a vőlegény édesanyja is ott lesz. A menyasszonyt pedig a menyasszony legjobb barátnője, a nővérem lánya ( vagyis a jövendő sógornő ) fogja oltárhoz vezetni, mivel a szüleivel nincs jó kapcsolata ( de azért meghívta őket ). Attól félek bizonyos családtagok rajtuk fogják köszörülni a nyelvüket (hajlamosak erre ). Ugye ez a dolog nem gáz?

2012. szept. 28. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Kétlem hogy egy lagziban kitérnének a személyeskedésre.

Általában a legszemetebb családtag se szokott cirkuszkodni a család előtt.

20/F

2012. szept. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát sajnos az én családom beleillene egy szappanoperába. Az én esküvőmön is nagy vita volt. Nálunk mindig vita van. De remélem ezért nem szólják meg őket. Legalább náluk ne legyen balhé.
2012. szept. 28. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Az egyik rokonom esküvőjén kérdezték a menyasszonyt hogy az apukájával vagy a koszorús fiúval szeretne e bemenni. Ő az apukáját választotta, csak azért írom, mert szokott ilyen lenni, nem hiszem hogy gond lesz.
2012. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem fura ez a kísérgetés, mifelénk a fiatal pár együtt vonul be...
2012. szept. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!