Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, helyes/szerencs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, helyes/szerencsés dolog az embernek a párjától egy tetszőleges pillanatban - csak úgy - megkérdezni, hogy csalta-e már meg?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem éppen szerencsés,de ha úgy érzed meg kell kérdezned,mindenképp kérdezd meg!
2012. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A kérdést nem pont egy ilyen helyzet miatt tettem fel, de én nem voltam elég részletes. Volt barátnőm kérdezte meg egyszer derült égből villámcsapásként, és a kapcsolat legelején - csak csók szintjén - bizony előfordult. Még nem voltam "lenyugodva" egy párkapcsolathoz igazán, nekem ehhez idő kellett. Ez az eset engem is felkavart, és talán ez döbbentett rá arra, hogy igazán szerelmes vagyok a barátnőmbe. Volt annyira őszinte a kapcsolatunk, hogy bevallottam neki. Aztán persze volt nagy patália. Igaza volt. Kibékültünk, mert megértette, hogy mi, miért történt.


A kérdéssel arra vagyok kíváncsi, hogy jó ötletnek tartjátok-e ti is, hogy a partner hűségét firtató kérdés csak úgy elhangozzon. Köszönök előre is minden választ.

2012. ápr. 11. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
persze, én minden nap megkérdezem
2012. ápr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, az én életem folyásának medrét épp ez a laza kérdés változtatta meg, jó alaposan... Így 14 év után már nem bánom, de az első 2-3 év elég kemény volt :))Ma már azt vallom, hogy jobb, hogy akkor elveszítettem a rózsaszín szemüvegemet, nagyobb sokk lett volna 2-3 évtizednyi házasság után... De jól gondolja meg, mindenki, aki firtatni kezdi ezt a kérdést...
2012. ápr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!