Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25éves férfinak kell haza...

25éves férfinak kell haza adnia pént?

Figyelt kérdés
Természetesen nem lakik otthon!! Minden hónapban 20.000 ft szerintem túlzás,főleg mert elvárják, persze az édesapa több éve nem dolgozik mert szerinte keveset fizetnek 8óra munkáért azaz 5.000ft kevés így várja a segélyt, na meg az italt sem veti meg! 5gyerek röpült ki a fészekből bár 2 otthon maradt de ők is csak "a lakhatásért" adnak pénzt, a másik kettő egyáltalán vagy max kölcsön!
2012. okt. 3. 05:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akkor nem.
2012. okt. 3. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

> várja a segélyt, na meg az italt sem veti meg!

Hát én a helyében nem adnék neki egy fillért sem.

2012. okt. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek magának kell elsősorban goldoskodnia saját magáró, ha van gyereke, ha nincs. Ha munkaképes, menjen dolgozni, ha rozoga, akkor abból is okosan takarékoskodjon, amiből meg kell élnie. Nem lehet elvárni, vagy követelni anyagi támogatást gyerektől, felnőtt testvértől, de a szülőtől sem, ha már felnőtt a gyerek, és önálló életet próbál meg kialakítani. Persze, esetenként kisegítheted a családod, ha módodban áll, de ezt elvárniuk nem szép.
2012. okt. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha italra költi természetesen nem.

Én nagyon sokat adok haza havi szinten mindig utalok min 15e max 40e-ig mert sajnos mindig van valami amire kell otthon.Hol tesom sulija hol étel hol a fa hol ez hol az amire már nem futja a fizetésböl.Én ugy vagyok hogy fewlneveltek támogadtak akkor most itt az idö ha tudok akkor en segitsek.Bar ha piara kellene en sem adnek egy fityinget sem.Ja és foleg ha meg dolgozni em akarna pedig lenne ra lehetoseg.

2012. okt. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem ,ennyire egyszerű a válasz :NEM
2012. okt. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem kell.
2012. okt. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mi a kifogása arra h miért nem megy el dolgozni azon kívül hogy nem fizetik meg?

Egyébként a válasz NEM!

2012. okt. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
NEM kell. Egy gyereknek sem kötelessége eltartani a szüleit! Nekem lesülne a pofámról a bőr, ha a felnőtt gyerekeimtől várnám el, hogy tartsanak el!
2012. okt. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem. Ha nem lakik otthon, akkor semmiképpen sem. Önmagára fordítsa a keresményét, ne a szüleire - nem köteles a szüleit eltartani!


A kedves papa keressen munkát, akár külföldön is, a mamának pedig annyi kölköt kellett volna bevállania, amennykt fel is tud nevelni.


Egy fillért se adj haza!

2012. okt. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sajnos a páromról van szó! Szóvá sem merem neki tenni, mert félek hogy èn jövök ki belőle rosszul! Mondtam már a páromnak hogyha mi ketten ténylegesen összeköltözünk ez igy nem mehet! Mert ha hazajön akkor is nálunk van ès tènyleg nem felhánytorgatás de nálunk eszik, nálunk fürdik, nálunk mos, nálunk alszik! Persze a párom, ez csak természetes csak hogy így meg főképpen nem kell pénzt haza adni!
2012. okt. 3. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!