Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van igaza? Felháborító...

Kinek van igaza? Felháborító ahogy gondolkodnak a nők, nem?

Figyelt kérdés

Hazajövök suliból, eszek, közben a tesóm megiszik 2 pohár tejet ilyen minimaxos ízesített szívószállal. Miután megettem a másodikat, egyszerre mondta hogy kér még egy pohárral, de én épp akkor akartam önteni magamnak. Csak neki meg kell melegíteni, anya meg hozta a melegítőt hogy öntsek neki. Mondom majd megvárja, én még nem ittam semmit, ellenben ő már 2-t is. Erre mindketten elkezdik hogy lehetek ilyen mohó, csak magamra gondolok, egy önző disznó vagyok.

[link]



2012. okt. 3. 16:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Az élet nagy problémái. Nem is tudom, hogy bírod ki a családoddal. Szörnyű sorod van, még egy könnycsepp is kigördült a szememből..
2012. okt. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

anyukád süket, tesód meg b.unkó..

üdv a klubban:)

amúgy mond el mégegyszer anyukádnak, hogy neked még egy szívószál se jutott:)

2012. okt. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%

Az élet nagy gondjai...

Amúgy meg a helyes kérdés: Felháborító hogy gondolkodik a tesód?

2012. okt. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Milyen nők?


Hány éves vagy kisfiam?:D


Amúgy legközelebb így intézd a dolgokat, lehet nem lesz belőle veszekedés:


- VÁrj egy picit, öntök magamnak, és odaadom. Köszi!


( húgod is önző, anyukád meg nyilván nem látta át a helyzetet, de a helyes megoldás nem az, hogy ráförmedsz, hogy majd megvárja).

2012. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem női gondolkodás, ez csupán némi önzőség, ami nemtől független. Nálunk apa eszi el mindenki elől a kajákat ill. issza meg az innivalót, sokszor anya szólt rá, mikor még kisebbek voltunk, hogy jó lenne, ha nekünk, gyerekeknek is maradna. Most már rászólunk mi magunk, hogy megköszönnénk, ha mi is ehetnénk mondjuk az egy tábla csokiból legalább pár kockát. Vagy a zacskó mogyorót megkóstolhatnánk...

Minden esetre ez legyen életed legnagyobb problémája.

2012. okt. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Anya is látta a helyzetet, ott volt mellettünk. Egyébként én 18/F vagyok, tesóm meg 5/L.
2012. okt. 3. 17:21
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
18..és egy 5 évest nem bírsz kiröhögni meg vitázol vele, hogy még eszel? :D
2012. okt. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

Nőként KIKÉREM MAGAMNAK, hogy általánosítasz. Én is mondhatnám, hogy minden pasas bunkó állat... csak éppen nekem van annyi eszem, hogy nem mondok ilyet, mert nem általánosítok két random emberke alapján, akit ismerek, te meg igen. Gratulálok.

Ha tényleg ötéves a húgod, akkor tőle sajnálni az energiádat igencsak vicces és bunkó dolog, főleg, hogy egy ötéves még nem feltétlen fogja fel, hogy nem kaphat meg mindent azonnal, meg hogy lehet, illene megvárnia, amíg te is iszol egy pohárral. Egy kislányról van szó! Ha még veledkorú lenne, akkor mondanám, hogy igazad van...

De mégiscsak egy ötévesről van szó. Fene enné meg azt a fene nagy önérzetedet. Ha nekem ilyen kis tesóm lenne, akkor nyilván először neki adnék, nem önzősködnék. Mind a kettőnek igaza van. Ha nagyon szomjas vagy, akkor szépen higgadtan és kulturáltan, nem ilyen stílusban (a belinkelt képről sejtem, milyen stílusban mondhattad meg), hogy gyorsan megiszod a tiedet, és mindjárt segítesz. Nem azzal, hogy "majd megvárja, mert most én akarok'...

2012. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagy ö meg 5?Háth mit ne mondjak.....
2012. okt. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 5 éves? Visszavonom, hogy önző. Kicsiknél még előfordul. A megoldás az, hogy tanítod. Szépen, türelmesen. Megmondod neki, hogy várjon egy kicsit, amíg te iszol, utána segítesz. Abban igazad van, hogy ilyen helyzetben nem kell egyből pattanni, mert nem kell, hogy elkényeztessétek, de normálisan el kell neki magyarázni, miért nem kapja meg rögtön, miért kell egy kicsit várnia. Hidd el, meg fogja érteni. Attól, hogy 5 éves, nem hülye. Nekem a 2 éves keresztlányom megérti.
2012. okt. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!