Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ahogy a...

Szerintetek normális ahogy a férjem lereagál dolgokat?

Figyelt kérdés
Véleményekre vagyok kiváncsi, ugyanis teljesen ki vagyok borulva...nem tudom bennem van e a hiba, de már nagyon sok amit megenged magának. A ma reggeli eset: gyerekek ovira készen. Elkezdek felöltözni, hogy elviszem őket, félig sikerül is, már csak a pulcsit kellett fölhúznom. Erre a férjem mondja, hogy elviszi ő őket! Mondom neki, hogy figyelj, már elkezdtem fölöltözni, elviszem én őket, miért nem mondtad hamarabb hogy Te akarod őket vinni! Mire közölte velem, hogy én elrontom a gyerekeket azzal, hogy mindig én viszem őket /persze ő is szokta, csak ritkábban/. Elmondtam neki szerintem normális hangnemben, hogy ne szórakozzunk a gyerekekkel, az lett nekik mondva hogy anya viszi őket, és egyébként ne akkor szóljon már, amikor már majd indulásra készen vagyunk, ő meg egy szál gatyában téblábolt a szobában...na erre ő totál kikelt magából, teljesen kiakadt, hogy én mit veszekszek vele állandóan, ő csak segíteni akart, stb...na aztán odáig fajult a dolog, értetlenül állok a dolog előtt, hogy neki milyen egy s..r felesége van, hogy ilyen problémákat csinál, mire belevert a szekrénybe a gyerekek előtt, de úgy hogy én is megijedtem. Aztán közölte velem /minden héten közli velem mióta együtt vagyunk/, hogy el fog húzni a ....-ba, mert elege van belőlem! Hozzáteszem, 4,5 hónapos a pici fiunk, a nagyobbak 6 és 4 évesek, ők nem közös gyerekeink. 2,5 éve vagyunk együtt, de minden héten el akar költözni, el akar hagyni, mióta az eszemet tudom. Nem élünk rosszul, vannak problémáink, de hát hol nincsenek? Én úgy gondolom nagyon szeretjük egymást, én őt biztosan, de ha valami kis vita van, máris ilyen nagy problémát kreál belőle és mindig én vagyok a hibás! Rossz anya vagyok, rossz feleség, stb...pedig igyekszem a maximumot kihozni magamból minden téren és mindig mellette állok mindenben! Szerintetek mi lehet a baj?
2012. szept. 18. 09:41
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
53%

bocsi,de sztem igaza van. ha mindenre így reagálsz TE,ha folyton elégedetlenkedsz,akkor ne csodáld h tele van a cipője. ő akarta elvinni,miért nem hagytad neki? segíteni akart,erre te lecseszed,és főleg a gyerekek előtt! a gyerekek előtt nem vitatkozunk! ez alapszabály! aláássa a másik tekintélyét. mondtad volna el neki akkor amikor ketten vagytok.


ideje lenne leülnötök,h elmondhassa NEKI mi a baja, te meg próbáld meghallgatni szó nélkül! mert valszeg ebből van elege

2012. szept. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
hozzátenném, hogy nem a gyerekek előtt mondtam neki ezt, hanem szépen bent a szobánkban, a következőképpen: szivem, miért nem szóltál hamarabb, már félig fel vagyok öltözve! Szerintem ezen nem lenne szabad így kiakadni egy embernek sem! Az már más dolog hogy ő a további cirkuszt a gyerekek előtt csinálta! Egyébként nem mindent így szoktam lereagálni, egyáltalán. Úgy gondolom én semmivel nem bántottam meg! Még egy dolog amit nem értek: ha ő szerette volna elvinni a gyerekeket az oviba, akkor miért nem mondta ezt nekem? Miért akkor jön oda, amikor már majdnem útra készen vagyunk?
2012. szept. 18. 09:53
 3/43 anonim ***** válasza:
20%

Nincs elég szex.

Viszont ezt a dolgot hogy igy viselkedik állitsd le nagyon hamar. Bár ezzel már elkéstél ha jól veszem ki hisz minden héten csinálja, szóval ezzel sokkal nagyobb harcod lesz mintha már az elején a tökére léptél volna.

Tedd fel neki a kérdést: arra vágysz hogy féljünk tőled? Miért vágysz erre?

2012. szept. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
70%
valami más van a háttérben ha ennyire gyengék az idegei.beszélj vele
2012. szept. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Sajnos már mindent megpróbáltam! Azt mondta, szexuális téren nincs semmi problémája, heti 4x azért tudunk együtt lenni átlagban. Persze van hogy kevesebb, van hogy több, de azt mondja, hogy úgy nincs semmi gond. Régebben ezek a viták nem tartottak 1-2 óránál tovább, viszont mostmár képes olyanokra, hogy 1-2 napig is akár nem szól hozzám, morog, duzzog magában. Próbálok odamenni hozzá békülni, mire azt kapom, hogy hagyjam én őt békén! Nagy nehezen aztán megbékél, egyszer-egyszer bocsánatot kér és megígéri hogy többé nem fog így viselkedni! De mindig ide lyukadunk ki! A legapróbb vitának is az a vége, hogy pakol, elmegy, visszajön, fenyegetőzik, stb...nagyon belefáradtam már, viszont nagyon szeretem és kitartok mellette, szeretném rendbe hozni ezt a dolgot valahogy, de nem tudom hogyan! Ami tényleg érthetetlen számomra, hogy ahogy összeköltöztünk és voltak kisebb nézeteltéréseink, ő már rögtön pakolt és menni akart haza. Hozzáteszem 36 lesz januárban, 33 éves koráig a szüleivel élt.
2012. szept. 18. 10:08
 6/43 anonim ***** válasza:
42%
Azért az nem normális dolog, hogy a gyerekek előtt beleveri a fejed a szekrénybe (mondjuk ez 4szemközt se lenne normális) Én hagynám had menjen ahova akar. Ha még egyszer azzal, jön, hogy elmegy, hát nem tartanám vissza.
2012. szept. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Nem az én fejemet verte bele a szekrénybe, hanem ő ököllel! Még csak az hiányozna!! Azért ennyire nem durvult el a helyzet! Szerencsére.

Nekem az is furcsa, hogy előttem nem is igazán volt egy hosszabb távú kapcsolata sem, voltak kapcsolatai elmondása szerint, nem 1, nem 2, de a leghosszabb is azt hiszem 8 hónapig tartott. 4 hónapig élt együtt azzal a lánnyal.

Nem tudom mi lehet a probléma, hol ronthattuk el, vagy mi lehet a gondja velem, vagy éppen én mit csinálok rosszul?

Nagyon szeretném megfejteni!

Hagyom én hagy menjen, de az a baj ő el is megy! Már többször haza is költözött a szüleihez, de visszajött.

Az utóbbi időben a kedves anyukája is beleszól a vitáinkba, nem itt lakik, csak ha éppen akkor jön mikor vitázunk, kérdezgeti hogy: jaj mi a baj kisfiam, gyere haza nyugodtan, tudod mindig nyitva az ajtónk előtted, stb...persze emellett nagyon sokat segít nekünk, ő az egyetlen segítségünk, csak hát olyan dolgokba üti bele az orrát, amibe nem kellene!

2012. szept. 18. 10:17
 8/43 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem több dologról is szó lehet.

Neked volt 2 kisgyereked, ő meg nem tudta, hogy ez mit is jelent valójában. Alig több mint 2 év alatt 3 gyerekes családapa lett belőle, amire talán nem volt még felkészülve.


Az fenyegetései, hogy elköltözik, puszta érzelmi zsarolás, hogy úgy legyen minden, ahogy ő akarja. Olyan, mint amikor a 3 éves közli, hogy világgá megy, ha valamiben korlátozzák a felnőttek.


A férfiak gyakran élnek azzal a baromi átlátszó módszerrel, hogy olyankor ajánlják fel a segítségüket, amikor azzal már többet ártanak mint amennyi haszna lenne, vagy amikor már semmi szükség rá. Így még ők lesznek az áldozatok, hisz ők segíteni akartak, csak te nem hagytad, így nincs jogod azt mondani, hogy ők soha semmiből nem veszik ki a részüket.


Szerintem előző este beszéljétek meg, hogy ki vigye a gyerekeket az oviba, de akkor ő is reggeliztesse és öltöztesse fel őket.


Ha meg ennyire el akar menni, akkor húzzon a fenébe, de ne titeket rémisztgessen. Vágj vissza, ne hagyd magad.

2012. szept. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:

Nem véletlen,hogy nem volt hosszabb kapcsolata 8 hónapnál..

Mennyi idősek vagytok?

2012. szept. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
34%

Mindegy minden válasz, felesleges, ha nem vagy alkalmas rá hogy megfelelöen kezeld a helyzeteket akkor minden tanács csak olaj lesz a tűzre.

Az esetek döntő többségében a szex a válasz, ezzel tompithatod az élét az ilyen helyeteknek vagy akár elejét is veheted. Attól hogy heti 4x vagytok együtt még simán lehet szexuálisan frusztrált, lehetnek ott még kimondatlan vágyak. Lehet még munkahelyi vagy az élet más területéről érkező frusztráltság, ez a sansztalanabb, de ez is lehet.


Egy fontos dolog amit meg kell értened és meg kell értetni vele is. Azért mert bármi miatt frusztrált nem szerezte meg a jogot hogy ezt rajtatok kitöltse, nektek nem ez a szerepetek az életében.

Mindent lehet, mindent csinálhat, lényegtelen mi lesz a sztori vége. Téged nem érdekel ha most kezdi el felismerni magában hogy meleg. Vagy azt hogy ő nem ilyen lovat akart. Minden megoldásban részt veszel, partnere vagy.

De csak egy esetben. Ha nem kell tőle többé félnetek. Ez nem egy opció, ez a kiindulási alap. Soha többé nem akarod megélni hogy félsz tőle és látni a gyermekek szemében hogy félnek az apjuktól.


Ezt mond el neki egy megfelelő pillanatban igy kerek-perec, ahogy itt leirtam.

2012. szept. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!