Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez manapság jónak számít?...

Ez manapság jónak számít? Hova tartozom szerintetek? (lent)

Figyelt kérdés
Egyedülálló férfi vagyok, 120 ezer Ft-ot kapok kézhez a munkahelyemen. Van egy lakásom, ahol egyedül élek. Autóm és hitelem nincs. Tartozásom sincs senki felé. Megélek ennyi pénzből, bár ha több lenne az se lenne baj. Persze sokan még annyit sem keresnek. De vannak félmillión felül kereső ismerőseim is. Most akkor én minek számítok ma? Szegénynek, középosztálynak?
2012. okt. 4. 08:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
69%
Középosztály alatt,de nem szegény.
2012. okt. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem középosztály.
2012. okt. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen meg lennék elégedve. Hiába keresek többet, nekem nincs lakásom, úgyhogy elmegy a pénz albérletre, lakáskasszára, így valószínűleg nem tudok többet költeni magamra, mint te.
2012. okt. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
78%
Középosztályba nem, de közvetlenül alatta
2012. okt. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Furcsa helyzetben szoktam érezni magam. Van olyan baráti köröm is, akik több százezret keresnek, na mellettük csórónak érzem magam ha elmegyünk valahova.

Másik baráti körömben nem ritka, ha hó vége felé kölcsönkérnek pár ezer Ft-ot, mert egyszerűen nincs mit enniük. Fizetéskor megadják, ezzel nem szokott gond lenni.

2012. okt. 4. 09:01
 6/34 anonim ***** válasza:
65%
Miért lenne közvetlen a középosztály alatt?Manapság már az is középosztálynak számít ha nincs hiteled és van saját lakásod!
2012. okt. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz ezzel, örülj a tuti fizetésednek meg, hogy nincs tartozásod. Nagyon sokan most irigyelnek, hidd el... Nekem nincs munkám, bármilyen normális melót elvállalnék már de egyszerűen nincs semmi (kivéve az ügynöki és a...)
2012. okt. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem "középosztálybeli" vagy.

Van autód, lakásod, hiteled viszont nincs, ami ma már nagy szó!

Hiába keres más dupla annyit, ha mind megy el a törlesztőrészletekre.

Mivel foglalkozol ha megkérdezhetjük?

2012. okt. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Kereskedelemben dolgozom, egy közepes nagyságú boltban.
2012. okt. 4. 09:10
 10/34 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem középosztály,bár tulajdonképpen minden relatív.Kikhez viszonyítod magad.
2012. okt. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!