Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legcsúnyább gyerek vagyok a...

Legcsúnyább gyerek vagyok a családban, a suliban piszkálnak, hogy szeressem így önmagam?

Figyelt kérdés
Higgyétek el nem vagyok szép, sokaktól hallottam ezt már.. több dologgal is piszkálnak ami a külsömet illeti... már nagyon sz.ul érzem magam :(
2012. okt. 4. 09:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy, fiú vagy lány?

Próbálj meg divatosan öltözködni, ápolt légy és tanulj jól.

Ha lány vagy és nem túl fiatal, sminkelhetsz is de csaka korodnak megfelelően.

2012. okt. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Sminkelni nem szeretek, mert ha leveszem úgyis kiderül az igazság. Azért néha szoktam, ha olyan az alkalom. Szép ruháim vannak, azzal nincs baj. Csak az arcommal és a magasságommal. Vigyázoj az alakomra de amikor letörpéznek, akkor attól is elmegy a kedvem.
2012. okt. 4. 09:17
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Hallottad már a mesét, ahol a rút kiskacsából gyönyörű hattyú lesz? Ahogy telik az idő, okosodsz, bölcsebb leszel, s mind ez széppé fog varázsolni - pláne, ha jó is vagy.
2012. okt. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg, hogy Zámbó Jimmy hogy nézett ki! És mégis rajongtak érte! Szóval, van remény!
2012. okt. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

Azért törpén is lehet karriert csinálni.Kylie Minogue, Pamela Andersson pl. Épp tegnap láttam egy párt: a fiú lehetett vagy 180, a lány alig 155 - fogták egymás kezét, mondjuk furin néztek ki, de nagyon boldognak.

Én előnyt kovácsoltam az alacsonyságomból. A magasugrásnál akkor futottam neki, mikor 150 fölé rakták a lécet, és így már átfutottam ALATTA:)

2012. okt. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A magassarkú sem segít? Az nagyon nőies, és a tartásra is jó hatással van. Frizura kérdésen is gondolkodj el, válts mindenképp fodrászt. Egy jól belőtt séró sokat tud segíteni! Ha van rá keret, iratkozz be egy ilyen nőcis tanfolyamra, ahol tippeket adnak az öltözködéshez, sminkeléshez stb... Gondolkodj el, hogy a sztárok közül kire hasonlítasz legjobban (arcforma, magasság, súly, hajszín stb...) és próbáld ki az ő stílusukat. Nem kell majmolni, de lehet rájössz így egy-két megoldásra, ami előnyösebben mutat. Azért persze figyelj, hogy ne legyél túl mű. Esetleg próbáld ki, hogy hogy állna egy szemüveg, van akinek az arcával csodákat tesz és direkt csináltat átlátszó üvegből, annyira feldobja a megjelenését. Az arcodon és a magasságodon kivül van még valami ami zavar?
2012. okt. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy egy nő nagyon alacsony, még lehet szép.Rafináltan kell öltözni, keresd azokat a ruhákat, cipőket, kiegészítőket, amik "nyújtják", karcsúbbnak mutatják az alakot.A jó tartás, pár centivel magasabbnak mutathat, mindig húzd ki magad és járj kecsesen, lendületesen.Ha nem szeretsz feltűnően sminkelni, a bőrápolásra akkor is ügyelj,és használj akkor szolid, természetes sminket, így ezt megszokják rajtad és egy idő után már e nélkül is szebbnek fogsz tűnni.

De valójában a nők igazi szépsége az önbizalomból és kedvességből ered.

2012. okt. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is elég csúnya gyerek voltam,csak akkor pont én voltam a legmagasabb az osztályban.Nekem még szép ruháim sem voltak,mindig olyan farmerokban jártam,amik már egy évszázada kimentek a divatból.Engem egész általánosban csúfoltak,hogy én vagyok a legrondább.És ez úgy szűnt meg teljesen,hogy kiszedtem a szemöldököm és hordtam fogszabályzót.:D
2012. okt. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Lehet,neked is csak ennyi változtatás kéne.
2012. okt. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben vagyok. A húgom gyönyörű, a bátyám nagyon helyes (engem meg szerintem örökbefogattak).

Viccet félretéve nem vagyok egy szépség, alakom sincs (sporttal próbáltam segíteni rajta), bőröm minden kozmetikumra alergiás, hajam ritka, fogim se szabályosak.

De megbékéltem vele. Nem is zavar mára. Én nekem sokkal egyszerübb volt párt találnom magamnak és jelenleg nagyon boldog vagyok. Míg a húgom kapcsolatból ki-be rohangál, csak kihasználják, addig én boldog életet élek.

Arra figyelj oda, hogy legyél sportos és higiénikus. Próbálj előnyösen öltözködni és megtalálod a helyed. Nekem bevált 29/N

2012. okt. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!