Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves fiú vagyok, és legjobb...

18 éves fiú vagyok, és legjobb barátomnak (aki szintén most lesz 18) valami ajándékot szeretnék venni szülinapjára, csak abszolút nincs semmi ötletem. Mit ajándékozzak neki?

Figyelt kérdés
2008. máj. 18. 22:54
 1/5 SirRasor válasza:
100%

Szerintem egy tábla csoki bőven megteszi :) Meg hívd el mondjuk sörözni, de ez már megint olyan dolog, hogy emberre válogatja.


Te ismered, te tudod mit szeret...

2008. máj. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
ha nincs barátnője vegyetek neki egy guminőt ha iszákos akkor egy üveg piát ha szeret olvasni könyvet.
2008. máj. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ötleted? A legjobb barátodnak hívod! Nem szoktatok beszélgetni? Ismerned kellene az ízlését, szokásait, vágyait!

Csak van valami aminek örülne! Nem fontos a drága dolog, én inkább valami személyes dolgot adnák! Ha nem tudsz mit kitalálni, rendezz neki egy meglepetés bulit, ha jól sikerül sokáig emlékezni fog rá!

2008. máj. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
egy guminőt!:)
2008. máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nézz itt körül: www.egyedimeglepi.hu
2009. okt. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!